Going. | Rabbit On The Moon - premiera teledysku + Pigeon Break, Sas dj set - Drzwi Zwane Koniem

Rabbit On The Moon - premiera teledysku + Pigeon Break, Sas dj set

19:30 | Piątek, 17 maja 2019

Drzwi Zwane Koniem

Koncert

5 zł

5 zł

Zapraszamy na premiere teledysku A. N. D. Rabbit On The Moon, a po nim koncert! Publiczność rozgrzeje Dj Sas, w czasie koncertu o strone wizualną zadba Princess ANA. Następnie na scenę wkroczy Pigeon Break i rozniesie parkiet potężnym brzmieniem, a na koniec powróci Dj Sas .

Szczegółowy rozkład jazdy:
19:30 - otwarcie bram.
20:00 - Sas Dj set Warm up,
21:00 - Premierowy pokaz teledysku,
21:15 - Rabbit On The Moon (live act with VJ Princess Ana)
22:15 - Pigeon Break
23:00 - Sas Dj set

Wjazd za 5 ziko.

Teledysk do A. N. D. w reżyserii Łukasza Wasiaka powstał w Drzwi Zwane Koniem. O co w nim chodzi, jak wygląda zobaczycie już 17 maja. Nic więcej zdradzać nie będziemy :)

Rabbit on the Moon:
Michał Wajdzik-Radziejowski, producent z Katowic. 1/2 the Party is Over tworzy muzykę z pogranicza EDM i ambientu. W działalności solowej oprócz klubowych klimatów tworzy muzykę do teatru, instalacji muzycznych (Teatr Stary w Krakowie,Teatr Wyspiańskiego w Katowicach, Industriada), nowe aranżacje do filmów niemych (Metropolis, Człowiek z kamerą filmową). Do swoich teledysków tworzy pomysły historii, współtworzy je.
Od 2019 roku występuje z VJ Princess ANA.

Pigeon Break:
Michał Paduch, tworzący pod pseudonimem Pigeon Break - czynny kompozytor, nieczynny pianista, miłośnik ptaków i mistrz spaghetti. Jego styl określono jako „post-traumatic electro freestyle”, a sam twierdzi, że produkuje gniewne piosenki dla rozgniewanych ludzi. Współtworzy Ciśnienie i Bękarty Bacha. Grał m.in. na Ars Independent Festival, Innych Brzmieniach w Lublinie i w Teatrze Ochoty. Twórca muzyki do spektakli Krakowskiego Teatru Tańca, grupy Ruchomy Kolektyw, Art_Commited i Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Nie znosi bluesa, wątróbki i braku poszanowania dla przecinka.

Dj Sas - związany z Katowicami, ma za sobą występy na terenie całej Polski. Swoim wyczuciem muzycznym potrafi rozbujać całą publiczność w klubie.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej