Going. | BEDOES, SOLAR | PLANBE | JAN - RAPOWANIE / SOLD OUT - Zajezdnia autobusowa

BEDOES, SOLAR | PLANBE | JAN - RAPOWANIE / SOLD OUT

18:00 | Piątek, 21 czerwca 2019
Zajezdnia autobusowa

Festiwal

20 zł

20 zł

Uwaga! Wszystkie bilety wyprzedane. Ostrzegamy przed nielegalną odsprzedażą, gdyż zakupione w ten sposób bilety mogą okazać się nieważne. Jedyną bezpieczną drogą jest przekazanie biletów poprzez aplikację Going. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: hm@goingapp.pl

W ten piątek scenę H&M Loves Music przejmie młode pokolenie polskiego hip hopu.

PLANBE ze swoim nowym albumem „Moda” wyszedł naprzeciw tym wszystkim, którzy w hip hopie szukają sporej huśtawki nastrojów i brzmień. Druga płyta podopiecznego Quebonafide ma wszelkie predyspozycje, by stać się kluczowym albumem w karierze artysty.

Wytwórnia SBM to w polskim hip hopie prawdziwa potęga. Jej pozycja to m.in. zasługa dwóch osób - współzałożyciela SOLARA i BEDOESA, który jest czołową gwiazdą wydawnictwa. Solar ze wsparciem livebandu zagra przekrojowy set - wyselekcjonowany z bogatej dyskografii i przemieszany utworami z nadchodzącej płyty. Bedoes z kolei przedstawi materiał z platynowego ”Kwiatu Polskiej Młodzieży”.

Ale to nie wszystko - tego wieczoru, z najnowszą płytą i na specjalnym koncercie, pojawi się również JAN-RAPOWANIE.
“Plansze”, czyli album o którym mowa, to “opowieść dwudziestolatka, który widzi, czuje i stara się przeżyć swoją młodość najbardziej, jak to tylko możliwe”. To spójny, ale różnorodny materiał, który przeciągnie Was po wielkomiejskich klubach, zostawiając po sobie coś więcej niż tylko kaca.


Piątek, 21 czerwca
18:00: otwarcie bram
19:05: start koncertów

Osoby poniżej 16 roku życia zapraszamy na festiwal z pełnoletnim opiekunem.
Osoby w wieku 16-18 lat - za zgodą rodzica lub opiekuna mogą przyjść na imprezę samodzielnie.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej