Going. | Medytacyjno-relaksacyjna Hatha Joga - FaraRaRa

Medytacyjno-relaksacyjna Hatha Joga

18:00 | Środa, 18 grudnia 2019

FaraRaRa

Warsztat

30 zł

30 zł

Zapisy do 12:00 w dzień wydarzenia

Joga mówi, że ciało i umysł są ze sobą połączone i wzajemnie na siebie oddziałują. Stan umysłu wpływa na stan ciała i ma w nim swoje odzwierciedlenie. Jednocześnie stan ciała wpływa na stan umysłu. Nie można bezpośrednio wpływać na umysł, ale można wpływać nań pośrednio, poprzez praktykowanie asan, pranajam i medytacji. Praktykując Tantra Jogę, koncentrujemy uwagę na przepływie i przemianie energii oraz na poszczególnych czakramach. Każda asana uaktywnia inny czakram energetyczny. Praktyka ta zatem wymaga medytacyjnego skupienia i koncentracji.

Medytacyjna joga wprowadza nas w stan spokoju, harmonii i równowagi jednocześnie regenerując i wzmacniając całe ciało. Ćwiczenia te są łagodne dla ciała, przywracają równowagę hormonalną, pomagają w koncentracji umysłu a także oczyszczają z negatywnych emocji. Już po kilku dniach poczujesz polepszenie się samopoczucia, wzrost energii, miły stan relaksacji oraz równowagę ciała i ducha.

Zajęcia prowadzone przez Julitę Ostrowską - dyplomowaną instruktorkę Tantra Jogi, Trenerkę warsztatów rozwoju osobistego, life coach i trenerkę medytacji. Założycielka Flow Infinito - Holistic Coaching, Dance therapy and Yoga oferującego warsztaty grupowe i sesje indywidualne różnych form terapii: taniec intuicyjny, art-terapia, joga, medytacja, coaching i duchowość. Ukończyła studia Psychoterapii Transpersonalnej w Londynie w 2012.
Julita pasjonuje się terapią tańcem - metodą Pięciu Rytmów, tańcem Ekstatycznym, Improwizacją kontaktową oraz różnymi formami medytacji i jogą. Pasje te wnosi do swojej pracy włączając elementy kreatywnej ekspresji, pracy z ciałem i oddechem, wizualizacji, Tantry oraz medytacji.

Obowiązują zapisy!
Zapisać się można mailowo: julita.flowinfinito@gmail.com telefonicznie: 608 689 609 oraz przez fb Flow Infinito - Holistic Coaching, Dance therapy and Yoga

Wszystkie niezbędne pomoce (maty, poduszki itd) są na miejscu. Ćwiczymy boso, w wygodnym stroju.

Cena:
pojedyncze zajęcia 35 zł
karnet 4 wejść (raz w tygodniu) ważny miesiąc 120 zł
karnet 8 wejść (2 razy w tygodniu) ważny 2 miesiące 200 zł
*** Pierwsze zajęcia 20 zł ***

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej