Going. | Indios Bravos – XX lecie płyty Part One / Poznań - Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu

Indios Bravos – XX lecie płyty Part One / Poznań

19:00 | Piątek, 22 listopada 2019

Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu

Koncert

59 zł

59 zł

Indios Bravos wraca w oryginalnym składzie na jedyne 5 koncertów w POLSCE!

Agencja RED NOTE oraz Centrum Kultury ZAMEK mają zaszczyt zaprosić na koncert Indios Bravos, który odbędzie się w CK ZAMEK 22 listopada 2019 roku o godzinie 20:00

Kilka słów od zespołu:

Kiedy w roku 2016 zakończyliśmy działalność koncertową, obiecaliśmy Wam, że jeszcze się spotkamy. W roku 2019 jest ku temu doskonała okazja.

Równo 20 lat temu pod szyldem Banach & Indios Bravos ukazała się nasza pierwsza płyta - "Part One". Powstała, jako solowa płyta Piotra Banacha, wtedy lidera i gitarzysty rockowej grupy Hey, który od połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia szukał nowych środków wyrazu w szeroko rozumianej muzyce elektronicznej. Początkowo miał to być projekt wyłącznie studyjny, zrealizowany we współpracy z wokalistą Piotrem "Gutkiem" Gutkowskim. Pierwsza zapowiedź płyty ukazała się w roku 1997 w postaci piosenki "Drogi", a finalnie płyta "Part One" miała swoją premierę w maju 1999 roku. Jej zawartością było kilkanaście utworów utrzymanych w stylistyce, którą obaj twórcy określali mianem "cyber-reggae". Były to po prostu piosenki z charakterystycznym dla muzyki reggae transowym rytmem, zaaranżowane i wykonane za pomocą instrumentów elektronicznych. Następstwem tej płyty było rozpoczęcie regularnej działalności koncertowej i wydawnicze, poprzedzonej rozszerzeniem składu.

Wiele lat od tamtych wydarzeń chcielibyśmy zaproponować swojego rodzaju podróż sentymentalną i spotkać się z Wami jesienią tego roku na kilku koncertach, których motywem przewodnim byłoby 20-lecie "Part One".

Oprócz samych występów planujemy też specjalne wydawnictwo fonograficzne będące do kupienia wyłącznie podczas tej trasy.

Pierwszych 300 biletów na każdy z zaplanowanych koncertów będzie upoważniało do odbioru płyty za darmo

Więcej szczegółów wkrótce!

Informacje o Organizatorze: Agencja RED NOTE

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej