Going. | Technokracja: Dtekk - Schron

Technokracja: Dtekk

23:00 | Piątek, 17 maja 2019

Schron

Impreza

TBA

TBA

Dtekk... i wszystko jasne!
Założyciel wytwórni Technosoul, twórca Up To Date Festival oraz Salonów Ambientu, pomysłodawca pięknego Pozdro Techno Sound System, wreszcie winylowy maestro, który nie boi się zarzucić "We have explosive" FSOL w środku techno seta.
Zjeździł Polskę i świat a jednak najwięcej energii wkłada w rozwój sceny i szeroko pojętej kultury w rodzimym Białymstoku.
Jednym słowem nasze totalne przeciwieństwo, bo u nas w Technokracji każdy by rodzinę sprzedał żeby raz zagrać w Berlu albo chociaż wejśc do Berghain. Nie mówiąc już o tym, że jedyne co stworzylismy to spiralę długów oraz wątpliwej jakości markę bardziej kojarzącą się z pojebanymi historiami opowiadanymi na afterach niż poważną działalnością. Z winyli nie umie u nas grać nikt (impakt próbuje od 10 lat ale nikt nie ma serca mu powiedzieć, że koni u niego więcej niż w stadninie w Michałowie). Kulturę to znamy ale fizyczną z podstawówki, bo z niej głównie uciekaliśmy żeby spalić ćmika za śmietnikiem...
W każdym razie tak się jaramy tą imprezą, że przedłużymy ją sobie afterem do południa albo i dłużej - więcej informacji wkrótce.
Zapraszamy!

Dtekk - 5 linków
http://mixcloud.com/dtekk1
https://soundcloud.com/dtekk
http://www.technosoul.pl/
http://www.uptodate.pl/
http://www.residentadvisor.net/dj/dtekk-pl

Technokracja - 1 link i to do własnego fanpage, więc sami widzicie...
https://www.facebook.com/technokracjakolektyw/

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej