Going. | XVI Urodziny NRD - Kiasmos (DJ Set) - NRD Klub

XVI Urodziny NRD - Kiasmos (DJ Set)

22:00 | Piątek, 31 maja 2019
NRD Klub

Impreza

40 zł

40 zł

Jak co roku bardzo hucznie obchodzimy nasze Urodziny, równocześnie podnosząc sobie poprzeczkę coraz wyżej. Szesnaście lat to nie przelewki, więc postanowiliśmy zrobić też Wam niespodziankę. Taką będzie DJ Set od jednego z założycieli niesamowitej islandzkiej grupy - Kiasmos!

W skład duetu wchodzi Ólafur Arnalds, islandzki kompozytor, zdobywca nagrody BAFTA, znany z minimalistycznych kompozycji fortepianowych i smyczkowych z elektronicznymi brzmieniami, oraz Janus Rasmussen, znany jako pomysłodawca synth-popowego zespołu Bloodgroup. Arnalds, jako inżynier dźwięku, często pracował przy innych projektach Janusa, w trakcie których obaj muzycy odkryli wspólne zamiłowanie do muzyki minimalistycznej i eksperymentalnej. W efekcie duet odizolował się od świata, by w Reykjaviku wspólnie pracować nad swoim pierwszym albumem: Kiasmos - Kiasmos. Album okazał się oczywiście olbrzymim sukcesem, zapewniając im miejsce na największych światowych festiwalach.

Najnowszym wydawnictwem duetu jest EP “Blurred”, który planowo miał być nieco mroczniejszy od poprzednich utworów. Po zakończeniu sesji nagraniowej zauważyli jednak, że jest to, jak dotąd, najbardziej pogodne nagranie duetu.

W NRD duet reprezentować będzie sam Janus Rasmussen, ponownie grając niesamowity DJ set.
Do zobaczenia na Browarnej 6!

NRD KLUB
ul. Browarna 6
Toruń

Zagrają:
Kiasmos (DJ Set)
Kemot
Kruszytop

*Wstęp dla osób pełnoletnich. Obowiązuje selekcja i regulamin klubu.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej