Going. | Chefs For Change - Concordia Taste

Zmiana jedzie do stolicy Wielkopolski! Chefs For Change to cykl roślinnych kolacji charytatywnych w wykonaniu ambasadorów kampanii RoślinnieJemy. 14 czerwca w Restauracji "Concordia Taste" będzie czekało na Was wegańskie menu pełne lokalnych składników, przygotowane przez ambasadorów kampanii Roślinniejemy: Tomasza Olewskiego - gospodarza Restauracji Concordia Taste, Marię Przybyszewską, Marcina Popielarza, Grzegorza Łapanowskiego. Gość specjalny: Marta Dymek - autorka bloga Jadłonomia i najpoczytniejszych wegańskich książek kulinarnych w Polsce!

Dochód ze sprzedaży biletów wesprze działania kampanii Roślinniejemy, która jest częścią Stowarzyszenia Otwarte Klatki- jednej z 12 najbardziej efektywnych organizacji prozwierzęcych na świecie wg. Animal Charity Evaluators.

W menu m.in.: consomme pomidorowe z pierożkami wonton i olejem imbirowym, chips z tapioki z pudrem z cytrusów i pikantne awokado, kalafiorowe asiette, młoda cebula z wegańskim BBQ. Doskonałe wegańskie wino zaserwuje Przemysław Gwardzik z Pracownia Red Wine & Whisky a za najwyższą jakość serwowanych Państwu owoców i warzyw zadba firma Lilu Fruits. Publikacja dokładnego menu: 14 maja 2019!

Start: 18.00. Widzimy się przy stole!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej