Going. | Stary Rap i Funk - P29

Stary Rap i Funk

22:00 | Piątek, 17 maja 2019
P29

Impreza

10 zł

10 zł

Siemanko!
Krótka piłka – chcecie poszaleć na patio P29? No i git. Stary Rap i Funk mają takie same plany.
Wbijajcie śmiało!
Placki, tym razem odpalą:

OJCIEC KAROL (SOUL SERVICE)
JEREM
DJ DBT

TAX: 10 PLN
------------------------------------------------------
® OJCIEC KAROL
Jeden z członków legendarnego funkowego crew "Soul Service". Jako młodszy i zdolniejszy brat Jamesa Browna porywa tłumy łapiąc je bezlitośnie w sieci funkowych i soulowych dźwięków. Oczywiście okraszając to wszystko niezapomnianym uśmiechem.
Współzałożyciel kolektywu Break Da Funk wspierającego muzykę połamanych dźwięków, z inicjatywy którego można było zobaczyć w Polsce takich artystów jak Ugly Duckling, DJ Kentaro, Speech Defect, Krafty Kuts, Scratch Perverts, DK, zespół 6ix Toys, Nostalgia 77, DJ Format, Boca 45, A.Skillz, DJ Hype & Jim Dunloop, Natural Self czy Rob Life. Wydał mikstape „Akumulatura” ukazujący wpływ funku na współczesną muzykę taneczną, a także mix „Sepukultura” z gościnnym udziałem znakomitych muzyków: mC glenSKii – wokal, Kuba Galiński – syntezator i organy, Suhi vel Sushkin – trąbka i wokal, dj Zaju – scratch. Miks został wyemitowany na falach prowadzonej przez wytwórnie Ninja Tune audycji Solid Steel. W styczniu 2010 nakładem FM&P ukazał się 7-calowy winyl Break Da Funk Tajniak z Ojcem Karolem jako współautorem jednego z dwóch zamieszczonych na płycie numerów. W 2013 wstąpił w szeregi Soul Service, gdzie wspólnie z Kapitanem Sparky, Miściakiem, Burnem Reynoldsem i Papa Zurą przy pomocy gramofonów i zakurzonych nagrań dzielnie niosą funkową energię wszędzie tam gdzie jej potrzeba. Prowadził audycje w Jazz Radiu, gdzie można było usłyszeć fuzje funkowej muzyki miksowanej na żywo w studiu z dźwiękami płynącymi z instrumentów przyniesionych przez zapraszanych do audycji gości. Prowadził również audycje w Radiu Kampus oraz Radiu Roxy.

https://www.facebook.com/soulservicedjteam/

® JEREM - DJ, czasem VJ. Jego umiejętności można było podziwiać u boku takich dj'i jak Jon Kennedy, Cookie Monster, Disco Bukkake czy Papa Zura i Envee z którymi wspólnie grał w Spalonych Słońcem i Zmianie Tematu. Supportował m.in. Skalpel, Fisz/Tworzywo Sztuczne, Reps i innych. Obecnie jest także koncertowym dj'em Łódzkiej grupy Afront (Jan Wyga, Kas). Jego początki związane z zamiłowaniem do vinyla znalazły swój wyraz w pasji kolekcjonerskiej. Jerem gromadził swoje płyty mając na względzie jeden czynnik - wytwórnie, niezależnie od gatunku. Zawsze inspirowało go alternatywne podejście do aktualnych trendów w muzyce, co na tamtą chwilę reprezentowały wytwórnie takie jak Stones Throw, Ninja Tune, Def Jux, Mo'Wax, Warp czy Tru Thoughts. Na dzień dzisiejszy gra gatunki
z pogranicza nu funk, breaks, ghetto funk, disco, jazz, ska, northern soul, electro swing.

® DJ DBT
Towarzyszący nam - obok Jerema - właściwie od początku tego cyklu - Dj DBT! Turntablista, miłośnik dobrej muzyki na winylu, kolekcjoner czarnych płyt. Współtwórca labelu Pal6 Nagrania, aktualnie koncertowy dj Te-Trisa i Lilu, dawniej członek zespołu Rasmentalism oraz dj rapera W.E.N.A. Pochodzi z Lublina, gdzie swoją dj'ską przygodę zapoczątkował z zespołem CHONABIBE. Ma na koncie wiele występów w całej Polsce a także w Czechach, Austrii, Francji i Grecji. Jego muzyka to podróż przez soul, funk, boogie, disco, hiphop, breakbeat, electro i wiele innych gatunków, które lubi łączyć a nie dzielić. Potrafi rozkręcić imprezę, serwując utwory, które są równie fajne co ambitne. Kiedy stoi za deckami można się spodziewać wszystkiego - zarówno starych klasyków, bieżących „hitów” i nigdy niesłyszanych wcześniej perełek. Tego, czego można być pewnym to muzyki na wysokim poziomie.

https://m.facebook.com/djdbtone
https://www.mixcloud.com/DjDBT/
https://soundcloud.com/pal6

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej