Going. | Invidiosus / Heat Affected Zone - ConceptPub

Invidiosus / Heat Affected Zone

01:00 | Środa, 26 czerwca 2019

ConceptPub

Koncert

5 zł

5 zł

Serdecznie zapraszamy 26 czerwca (piątek) do ConceptPub Gliwice na koncert zespołu Invidiosus (USA) oraz Heat Affected Zone (PL)

---------------

Invidiosus to zespół deathgrind pochodzący z Twin Cities w Minnesocie

Założony w 2008 r. Invidiosus to maniakalny, napędzany niepokojem death metal z odcieniami black metalu, grindcore i thrash metalu.
W skład zespołu wchodzi Matthias Joyce (wokal), Kevin Alter (gitara), Ray Nevison (gitara) Blake Reed (bass), Colin Lewis (perkusja).
Od 2017 r. Invidiosus wielokrotnie występował w Stanach Zjednoczonych, Meksyku (x2), Argentynie, Kolumbii i Boliwii. Wszystko zorganizowali i sfinansowali samodzielnie. W 2016 roku Invidiosus zagrał swój pierwszy koncert wyprzedany wraz z PIG DESTROYER w rodzinnym mieście Minneapolis, a także na najważniejszych festiwalach w Boliwii i Meksyku.
Invidiosus zyskał sobie sławę dzięki częstym podróżom i organizowaniu międzynarodowych wycieczek, często korzystając wyłącznie z transportu publicznego i tego, co mogą nosić na plecach! Teraz możemy gościć ich w Polsce.


FACEBOOK : https://www.facebook.com/Invidiosus/
WWW: https://invidiosus.bandcamp.com/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/user/MattJoyce
---------------

Heat Affected Zone to młody zespół thrash metalowy ze Śląska, którego korzenie sięgają września 2013 roku, kiedy to dwóch gitarzystów, Konrad Guettler i Michał Witwicki zaczęli wspólnie tworzyć swoje własne utwory. Aktualnie tworzy grupę
Konrad Guettler (gitara), Piotr Lipski (gitara), Mateusz Sendecki (bas, wokal) oraz Patryk Pakosz (perkusja). W tej chwili kapela ma na koncie wydaną własnym sumptem EPkę "Catatonic Overload" z 2016 roku, a obecnie skupia się na aktywnym koncertowaniu w Polsce i krajach ościennych oraz przygotowywaniu debiutanckiego albumu.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/hazoneband
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UC6OfO4sv5JYrteaiMHK-cGw

Zabierz ze sobą ekipę, kumpli, dziewczyny i wpadaj na dobre piwo i muzykę na żywo w wykonaniu lokalnego zespołu!

ConceptPub jest otwarty na organizowanie interesujących wydarzeń i promocję ciekawych artystów - czekamy na Wasze propozycje i pomysły!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej