Going. | WBW 2019 - Klub Medyk

Microphone Masters zaprasza na XVII edycję WBW

WBW 2019 • Gdańsk • Freestyle Battle

7 WRZEŚNIA 2019 (sobota) start 18:00
klub MEDYK - Gdańsk (ul. Dębowa 7)

BILETY
20 zł - przedsprzedaż 1 pula do 2019.08.07
25 zł - przedsprzedaż 2 pula do 2019.09.05
30 zł - w dniu imprezy w klubie

ZGŁOSZENIA - http://wbw.pl/zapisy

Dołącz do wydarzenia!

Wstęp do klubu od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana będzie pisemna zgoda rodziców. Wszyscy uczestnicy imprezy powinni mieć przy sobie aktualny dokument tożsamości ze zdjęciem.

#WBW2K19

regularnie sprawdzaj:
http://wbw.pl
http://youtube.com/WBWTV
http://instagram.com/wbw_bitwa
http://fb.com/WielkaBitwaWarszawska


FREESTYLE - styl wolny, słowna improwizacja, rymowanie bez wcześniejszego przygotowania, sztuka składania rymów na poczekaniu.

BATTLE / BITWA - najbardziej emocjonująca forma artystycznej rywalizacji, jej uczestnicy na scenie starają się udowodnić swoją wyższość nad rywalem. Konfrontacja oryginalnych i niepowtarzalnych stylów skutkuje niesamowicie widowiskowym zderzeniem indywidualności.

WBW - odbywająca się od 2003 roku cyklicznie raz do roku impreza, podczas której wyłaniany jest najlepszy fristajlowiec w kraju. W ramach turnieju do pojedynków na słowa stają zawodnicy z całej Polski. O wynikach rozgrywanych bitew rozstrzyga jury w skład którego wchodzą autorytety w dziedzinie freestyle'u. Swoje zdanie poprzez odpowiednio głośny aplauz wyraża też publiczność znajdująca się w klubie, co może odpowiednio umotywować lub zdeprymować pojedynkujących się zawodników.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej