Going. | I Declare War / Cytotoxin / Acranius / Necrotted - D.K. Luksus

I Declare War / Cytotoxin / Acranius / Necrotted

19:00 | Wtorek, 29 października 2019

D.K. Luksus

Koncert

40/50 zł

40/50 zł

Wraca zespół lubiany, ale niedoceniany podczas koncertów. Walcząc z deathcore'owymi stereotypami zapraszam na jedyny w Polsce koncert chorego pakietu:

- I Declare War [deathcore, USA]

https://www.youtube.com/watch?v=Liq3kYiy_Sc

Pochodzą ze Seattle i walą w ryj już od 2005 roku. Zaliczyli już nieskończoną ilość tras po całym świecie o boku największych. Trochę się nasłuchali o polskich mosh-pitach i uparli się na koncert we Wrocławiu, nie zawiedźcie ich, tym bardziej, że wpadają z zupełnie nową EP-ką "Downcast", której premiera jeszcze przed koncertem, a podobno miażdży kręgosłupy.

- CYTOTOXIN [brutal tech death, Niemcy]

https://www.youtube.com/watch?v=JgH9vYpBB8k

Budują skilla sukcesywnie od 2010 roku. Kompozycje tworzą zawsze z dużym naciskiem na techniczne brzmienie, miażdżące karki riffy i głęboki basik z szybką podwójną. Pochodząca z Chemnitz ekipa znana jest z imponujących występów na żywo, zobaczymy jak zaprezentują kawałki z ostatniego, świetnie przyjętego "Gammageddon" wydanego z końcem 2017 roku.

- Acranius [slammin brutal death, Niemcy]

https://www.youtube.com/watch?v=t-72e3i4bZY

Slamujący death metalowcy mają na koncie parę dobrych krążków i koncertów, więc wiadomo czego się po nich spodziewać. Niskie wokale i prawdziwy festiwal breakdownów, ale także solidne gitarowe bujanki. To jest naprawdę dobre!

- NECROTTED [brutal death metal, Niemcy]

https://www.youtube.com/watch?v=ULDPZ3-MeoM

Koncert otworzy banda wcale nie mniej ciekawa z całego tego chorego widowiska. Pochodzą z południowych Niemiec i serwują brutalną mieszankę breakdownów, slamujących momentów i uwaga - chwytliwych refrenów. Świeża EP-ka "Die For Something Worthwhile" wkrótce na salonach.

29.10.19 [wtorek]
D.K. Luksus
Wita Stwosza 16, Wrocław

start: 19:00
bilety: 40zł (przedsprzedaż) / 50zł w dniu koncertu

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej