Going. | Rasmentalism i Flirtini na tarasach Spodka feat. Gastro Fajer - Spodek

Rasmentalism i Flirtini na tarasach Spodka feat. Gastro Fajer

20:00 | Piątek, 28 czerwca 2019

Spodek

Impreza

Free

Free

Już 28 czerwca, razem z Rasmentalism i FLIRTINI, otworzymy hucznie kolejny sezon Gastro Fajer - nocnego marketu na tarasach Spodka.

Wieczór rozpoczniemy na grubo koncertem Rasmentalism czyli duetu Ras i Ment XXL, którzy działają wspólnie od ponad dekady. W tym czasie stworzyli siedem albumów i przemierzyli kraj grając setki koncertów w wielu polskich miastach i na największych festiwalach (Opener, Miejskie Granie, Up To Date, Kraków Live Festival etc.). Uśmiechnięte buzie i ciarki na plecach gwarantowane!


Zaraz po koncercie, dj'kę przejmą FLIRTINI czyli Jedynak (World Wide Warsaw) i Ment XXL (Rasmentalism) i zadbają o to, aby pojęcie dyskoteki pod gwiazdami nabrało nowego znaczenia. Chłopaki produkują, remixują, grają nieprzerwanie od 6 lat na największych festiwalach i klubowych scenach w całej Polsce, bijąc często rekordy frekwencyjne. Nie inaczej będzie też tym razem, szykujcie więc wygodne buty!

W trakcie tej pięknej nocy, oprócz muzyki, w ramach Gastro Fajer czekać będą na Was street food'owe rarytasy od kilkunastu wystawców Katowic i całej Polski oraz dwa solidnie zaopatrzone bary z kraftowym piwkiem i selekcją autorskich koktajli.

Data: 28.06. 2019.
Start: 20.00.
Miejce: tarasy Spodka, Zielona Dolina, scena Gastro Fajer

Do zobaczenia!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej