Going. | The Contortionist | Warszawa - Hydrozagadka

The Contortionist | Warszawa

19:00 | Czwartek, 8 sierpnia 2019

Hydrozagadka

Koncert

55/75 zł

55/75 zł

Prog metalowa perełka wytwórni Good Fight Music na jedynym koncercie w Polsce! THE CONTORTIONIST zagrają 8.08 w warszawskiej Hydrozagadce. Amerykanie zaprezentują materiał z niezwykle chwalonego przez światowe media albumu „Clairvoyant”, jak również nieco starsze utwory. Zapowiada się wyjątkowa noc dla fanów progresywnych brzmień!

The Contortionist
8.08.2019 / g.19:30
Klub Hydrozagadka / Warszawa

Przedsprzedaż biletów wystartuje w sobotę, 25.05.19 o godzinie 12:00.

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoletniego opiekuna. Wzór zgody: https://goo.gl/eEHkA5


THE CONTORTIONIST (eOne / Good Fight Music, USA) - progresywny metal

https://www.facebook.com/thecontortionist/

Amerykanie od momentu rozpoczęcia działalności w 2007 roku przeszli niemałą metamorfozę. Pierwsze podboje pozwalały klasyfikować zespół w gatunku deathcore’owym, jednak progresywno-djentowe inspiracje wzięły górę. Dzisiaj słychać w ich twórczości idealny balans pomiędzy metalową dynamiką i dokładnością a prog-rockową duszą. Przez 12 lat odhaczyli na mapie sporo krajów, a scenę dzielili z takimi tuzami jak Animals As Leaders, Born Of Osiris, Periphery, Between the Buried and Me, After the Burial czy TesseracT. The Contortionist na swoim koncie mają 4 albumy studyjne i 4 EPki. Znakomicie przyjęty został ich ostatni materiał „Clairvoyant” z 2017 roku, zarówno przez fanów jak i media. Na liście prestiżowego magazynu Billboard 200 w kategorii Independent Albums dotarł na 8 pozycję, a w kategorii Hard Rock Albums zajął 7 miejsce. Subtelność, niepokój, alienacja to słowa, którymi można opisać trudny w odbiorze materiał z „Clairvoyant”. Trudny, ponieważ za inspiracją liryczną albumu stoi śmierć bliskiej osoby. Jednak wyjątkowo dobrze korespondujący z muzyką wokal Michaela Lessarda pozwala zatopić się w dźwiękach oferowanych przez zespół już po krótkiej chwili. Wielu dziennikarzy okrzyknęło The Contortionist jako objawienie sceny progresywnej ostatnich lat, a o ich sile scenicznej będziemy mogli przekonać się już w sierpniu!

FFO: Between the Buried and Me, TesseracT, Periphery, Chon, Plini, Caligula’s Horse, Intervals, Cynic, Animals As Leaders

„Return To Earth” - https://www.youtube.com/watch?v=yAfAxmhWmcQ
„Reimagined” - https://www.youtube.com/watch?v=KJu3-qGap_k
„Primordial Sound” - https://www.youtube.com/watch?v=DQKmG0ZaiGY
„Language I: Intuition” - https://www.youtube.com/watch?v=C0Bc4pkSGfU

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej