Going. | Karaoke The Cool Cat & TR Warszawa - TR Warszawa

Karaoke The Cool Cat & TR Warszawa

7.06.2019 | 20:00

TR Warszawa

Inne

15 zł

15 zł

Karoke jest prawie jak spodek kosmiczny - ilekroć pojawia się na horyzoncie, wszyscy kręcą story i krzyczą, a NASA próbuje coś z tym zrobić. Z tą małą różnicą, że ludzie zamiast krzyczeć próbują śpiewać, a zamiast NASA są sąsiedzi albo zarząd budynku, w którym się odbywa.

I pewnie dałoby się przyrównać tę imprezę do innych rzeczy, tworząc z tego masę żartów, ale nie po to się tu spotykamy.

W naszych życiach wszystko się rozwija - lato, gospodarka, musi się rozwijać również nasze dziecko. Tym razem tak dokręciliśmy śrubę absurdu i niekończącej się zabawy, że powinniśmy uznać to za pierwszą edycję i oddzielić grubą kreską od tego, co działo się na Solcu (tak jakbyśmy przeszli z podstawówki od razu na studia na Łódzkim ASP) nowe karaoke = nowi my.

Atrakcje na najwyższym poziomie i mówiąc „na najwyższym poziomie” mamy na myśli naprawdę najwyższy poziom:

-Profesjonalne jury, złożone z osób angażujących się nie tylko w patrzenie na śpiewających randomów i ich ocenianie, ale też w przeróżne dziedziny kultury i sztuki - Agnieszka Żulewska (serio), Adam Woronowicz (serio), Rafał Maćkowiak (serio), Arek "Ras" Sitarz (serio, ten z Rasmentalism).

-Profesjonalna scena udostępniona przez zaprzyjaźniony TR Warszawa (wiedzieliście, że stąd mamy „TR” w nazwie?) oraz wszystkie możliwości, które z tego wynikają (super dźwięk, światło i możliwość zrobienia najbardziej przypałowego wystroju, jaki sobie możecie wyobrazić)

-Profesjonalni prowadzący - laureat nagrody złotego gardła pierwszej edycji karaoke (XD), prezenter radiowy, światowej klasy lektor, gastro celebryta, pasjonat, w̶ę̶d̶k̶a̶r̶z i nasz serdeczny przyjaciel Marcin Kuc aka Jaja w kuchni

-oraz - profesjonalny, wieloletni prowadzący karaoke na Solcu Jakub E'suwakua Suwinski - zapalony fotograf, pasjonat życia, artysta, szerszej publiczności znany także jako Jakub Deskorolkowiec.

-Profesjonalne nagrody, tak samo rzeczowe, jak i niedorzeczne, ufundowane przez naszych sponsorów (puchar z Dekatlonu też będzie, nie dygajcie)

-Możliwość spalenia się ze wstydu przed liczną publicznością (mamy do sprzedania 300 biletów)

-Bilety sprzedawane online (nomalnie jak na jakiś Ołpener czy coś) i powitalny koktajl w tak niskiej cenie, ze sami nie uwierzycie w takie atrakcje.

-Jedzenie, którym nie będzie można rzucać w śpiewających i nie będziemy tolerować takiego zachowania przez więcej niż kilka pierwszych minut.

-Świetna zabawa od godziny 20:00 do późnych godzin nocnych (bądź przyjazdu policji)

Pamiętajcie by kupić bilety na Going. i cieszyć się tym razem z nami. Otwieramy zapisy na piosenki - swoje nagrania przesyłajcie w wiadomościach prywatnych, razem ze zdjęciami z dzieciństwa, które będą przewijały się podczas wykonu przy użyciu najgorszych możliwych przejść z pałerpointa (żart)

Łzy szczęścia lecą nam z oczu, kiedy widzimy jak wiele udało nam się dla Was zorganizować i jakim motorem napędowym naszej pracy jest Wasze zaangażowanie. Liczymy, że i tym razem Jakub będzie mógł powiedzieć (tym razem do większego grona), że przecież chodzi o to, że jesteśmy tu wszyscy razem!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej