Going. | Przez góry i stepy Kazachstanu-rowerowa wyprawa Waldka Maliny - Klub Podróżników - Namaste

Przez góry i stepy Kazachstanu-rowerowa wyprawa Waldka Maliny

19:00 | Niedziela, 23 czerwca 2019

Klub Podróżników - Namaste

Spotkanie

10 zł

10 zł

Jeśli myślicie że Kazachstan to kraj w którym oprócz stepów i jurt nie ma nic co warto by zobaczyć to w czasie mojej prezentacji postaram się udowodnić że jesteście w wielkim błędzie.
Ten dziewiąty z największych krajów świata posiada wciąż jeszcze nieodkryte przez masową turystykę wysokie góry i turkusowe jeziora, zielone lasy i pustynne krajobrazy.
Wszystko to, w dodatku oglądane z perspektywy dwóch kółek i rowerowego siodełka jestem pewien że zrobi wręcz piorunujące wrażenie na każdym miłośniku przyrody.
Nie zabraknie również opowieści o przygodach które się zawsze przytrafiają samotnemu rowerzyście w trakcie podróży, o tym jak na stepie może ujawnić się w człowieku muzyczny talent oraz jak należy sobie radzić w dziwnych czasami sytuacjach. Zapraszam więc serdecznie i gwarantuję że będzie jak zwykle ciekawie.
Malina Waldek to człowiek który dopiero z wieku 40 lat odkrył w sobie podróżniczą pasję i wtedy to postanowił na starym rowerze wyruszyć zwiedzać świat. I tak od 9 lat, wykorzystując każdą wolną chwilę pedałuje samotnie zwiedzając kolejne kraje przeważnie byłego Związku Radzieckiego.

Bilet wstępu na spotkanie 10 zł
Do nabycia w dniu wydarzenia

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej