Going. | Popielniczka - premiera - Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży

„Popielniczka” - premiera

Spektakl w sposób dosłowny i metaforyczny opisuje relacje międzyludzkie, które nawiązują się w sprzyjających ludziom okolicznościach.
Przestrzeń barowa jest odzwierciedleniem otwartego stanu umysłu w fazie relaxu. W takim momencie jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia, ciekawi otaczających nas osób i charakterów, otwieramy się na dyskusję lub obserwujemy otaczający nas świat bez oceniania go. Wpuszczamy innych do naszego wnętrza, aby za pomocą dialogu i wymiany poglądów stało się jeszcze bogatsze.
Wszystkie postacie to przerysowane i delikatnie zniekształcone charaktery nadające różne barwy i kolory poszczególnym scenom.

Choreografia: Anna Maria Karabela
Tańczy Zespół Studio Tańca OFFicyna: Chrząszcz Sylwia, Chronowska Gabriela, Szopiński Krzysztof, Radomska Zofia, Miarka Oliwia, Jasiczek Maria, Kuś Aleksandra oraz Anna Karabela i Gabor Halasz
Muzyka: Gabor Halasz, kolaż

O ZESPOLE:

Studio Tańca OFFicyna - wraz z Anią Karabelą - otworzyło nową przestrzeń dla młodych osób pragnących w przyjaznej i komfortowej atmosferze rozwijać swój warsztat, talent oraz artystyczną osobowość.
Głównym celem i przeznaczeniem zespołu jest kreatywne odkrywanie dróg umożliwiających wyrażanie siebie w ponadczasowej formie sztuki jaką jest taniec.
Rewolucjonizując system pracy nad fizycznymi możliwościami tancerzy, pogłębiamy świadomość ciała, która jest kluczowym narzędziem do osiągnięcia pełnego wyrazu artystycznego.
Perspektywa prezentacji swoich umiejętności i twórczości na scenie jest istotą pracy artysty nad kreacją i niezwykłą okazją do podzielenia się swoją pasją z widownią.
Spektakl wpisujący się w skład repertuaru jest wynikiem spójnej współpracy między choreografem a tancerzami oraz efektem wspólnych poszukiwań możliwości samorealizacji.

Koszt biletu: 20 zł
Rezerwacja miejsc: scena.tanca.sckm@gmail.com lub tel. 12 330 50 90

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej