Going. | Stary rap i funk - P29

Stary rap i funk

22:00 | Piątek, 28 czerwca 2019

P29

Impreza

10 zł

10 zł

Siemanko!

Stary Rap i Funk znów wbijają na patio P29! Chodźcie ruszyć biodrem!
Swoimi setami zaczarują Was:

QUEENZ OF STEEL (DJ PRAKTYCZNA PANI & DJ LAZY ONE)
DJ DBT
JEREM

TAX: 10 PLN
------------------------------------------------------
® QUEENZ OF STEEL:
Praktyczna Pani aka Practical Lady
Finalistka Mistrzostw Świata Redbull Music 3style. Pierwsza kobieta, z tytułem mistrza Polski. Producentka muzyczna i autorka teksów, promotorka imprez. W branży od 2006. Kolekcjonerka gramofonów i mixerów. Miłośniczka lat 80tych i 90tych, szczególnie rnb, rapu i soulu. Jej muzyczne wpływy można określić jako romans klasyki z nieoczywistą elektroniką. Oryginalność i umiejętność wzbudzania emocji łączy z wysokim poziomem technicznym. Bogate doświadczenie zbudowała nie tylko na rynku krajowym, ale też odwiedzając: Japonię, Tajwan, Danię, Niemcy, Włochy, Szwajcarię Francję oraz Hiszpanię. Supportowała legendarną amerykańską grupę Slum Village oraz Masta Ace.
PRESS: https://drive.google.com/file/d/1fO0FB5538V6Lnr6JURj2JeSFk6GhsIjs/view
Festiwale/eventy:
OPEN’ER FestivalOrange Warsaw Festival, MTV EMA, Madonna After Party, Sample Music Festival (Berlin)
Inne realizacje:
- Entertainment Manager w agencji merketingu bezpośredniego - Be Alive
- organizacja koncertów: Dr. Alban, SNAP!
- autorski cykl imprez The Oldschool Elite z udziałem artystów zagranicznych https://www.youtube.com/watch?v=5SG_Dks2fkA
- promotorka autorskiego cyklu imprez: “DŹWIĘKI Z DWORCA ZOO” (niedzielny techno dancing)
SM/WEB:
facebook: https://www.facebook.com/DjPraktycznaPani/
instargram: https://www.instagram.com/djpraktycznapani/
mixcloud; https://www.mixcloud.com/praktycznapani/
http://www.praktycznapani.com/

Dj Lazy One
DJ LazyOne reprezentująca swoją ekipę TST Karass, wytwórnię http://alkopoligamia.com/ oraz Warszawski Funk (https://www.facebook.com/warszawskifunk/). Tanecznie niejeden parkiet spaliła, muzycznie natomiast niejeden parkiet rozbujała, odwiedzając Czechy, Słowenię, Łódź, Szczecin, Białystok, Sopot, Zieloną Górę i wiele innych miast. Organizatorka Tłustych Skrecz Sesji oraz licznych wydarzeń w Warszawie. Jej skrecze możesz usłyszeć na płytach: Ryfa Ri, Kuba Knap, Zetenwupe, Mondry i Gupi, OLL, Molza. Jak by tego było mało to serwuje break'i dla b-girls i b-boys oraz dzieli się swoimi wyszukanymi vibe'ami w kategoriach street dance.
facebook: https://www.facebook.com/djlazyone/
instagram: https://www.instagram.com/lazyblunts/
http://www.wck47.com


Dj DBT
Towarzyszący nam - obok Jerema - właściwie od początku tego cyklu - Dj DBT! Turntablista, miłośnik dobrej muzyki na winylu, kolekcjoner czarnych płyt. Współtwórca labelu Pal6 Nagrania, aktualnie koncertowy dj Te-Trisa i Lilu, dawniej członek zespołu Rasmentalism oraz dj rapera W.E.N.A. Pochodzi z Lublina, gdzie swoją dj'ską przygodę zapoczątkował z zespołem CHONABIBE. Ma na koncie wiele występów w całej Polsce a także w Czechach, Austrii, Francji i Grecji. Jego muzyka to podróż przez soul, funk, boogie, disco, hiphop, breakbeat, electro i wiele innych gatunków, które lubi łączyć a nie dzielić. Potrafi rozkręcić imprezę, serwując utwory, które są równie fajne co ambitne. Kiedy stoi za deckami można się spodziewać wszystkiego - zarówno starych klasyków, bieżących „hitów” i nigdy niesłyszanych wcześniej perełek. Tego, czego można być pewnym to muzyki na wysokim poziomie.

https://m.facebook.com/djdbtone
https://www.mixcloud.com/DjDBT/
https://soundcloud.com/pal6

Jerem
DJ, czasem VJ. Jego umiejętności można było podziwiać u boku takich dj'i jak Jon Kennedy, Cookie Monster, Disco Bukkake czy Papa Zura i Envee z którymi wspólnie grał w Spalonych Słońcem i Zmianie Tematu. Supportował m.in. Skalpel, Fisz/Tworzywo Sztuczne, Reps i innych. Obecnie jest także koncertowym dj'em Łódzkiej grupy Afront (Jan Wyga, Kas). Jego początki związane z zamiłowaniem do vinyla znalazły swój wyraz w pasji kolekcjonerskiej. Jerem gromadził swoje płyty mając na względzie jeden czynnik - wytwórnie, niezależnie od gatunku. Zawsze inspirowało go alternatywne podejście do aktualnych trendów w muzyce, co na tamtą chwilę reprezentowały wytwórnie takie jak Stones Throw, Ninja Tune, Def Jux, Mo'Wax, Warp czy Tru Thoughts. Na dzień dzisiejszy gra gatunki
z pogranicza nu funk, breaks, ghetto funk, disco, jazz, ska, northern soul, electro swing.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej