Going. | TEATRANKI: Daleka droga, wiek: 8–10 lat - Teatr Polski w Poznaniu

TEATRANKI: Daleka droga, wiek: 8–10 lat

11:00 | Niedziela, 30 czerwca 2019

Teatr Polski w Poznaniu

Warsztat

10 zł

10 zł

Daleka droga
wiek: 8–10 lat

Wielu z nas wyruszy niedługo w wakacyjne podróże – może do odległych zakątków kraju, może nawet za granicę, może do dziadków, na działkę, nad jezioro albo do lasu. Do każdej takiej wyprawy – czy to małej, czy dużej – trzeba się dobrze przygotować. A co by było, gdybyśmy mieli wyruszyć w podróż w odległe i nieznane miejsce? Jaki bagaż spakować, kiedy czeka nas skwar pustyni albo ogrom morza? Co ze sobą zabrać, jeśli nie wiemy, kiedy wrócimy do domu? Jak odnaleźć się u celu naszej drogi, kiedy wszystko jest nowe i obce? Spróbujemy sobie to wszystko wyobrazić i poznamy historie dzieci, które musiały zmierzyć się z takimi pytaniami. Warsztaty we współpracy z Wydawnictwem Media Rodzina, które użyczyło nam książkę „Daleka droga do wody”.

Uwaga! Uczestników i uczestniczki (zarówno małych, jak i dużych) prosimy o zabranie jednej rzeczy, która zawsze towarzyszy im w podróży – wszystkie przedmioty wrócą do właścicieli!

Prowadzenie: Agnieszka Misiewicz

Prosimy o zabranie wygodnego stroju i obuwia na zmianę;
Informacje o projekcie i kontakt: agnieszka.misiewicz@teatr-polski.pl;
Informacje o biletach: Biuro Obsługi Widzów, tel. (61) 852 05 41, e-mail: rezerwacja@teatr-polski.pl;
Prosimy o zakup wejściówek najpóźniej dzień przed warsztatem.
W trosce o komfort uczestników warsztatów uprzejmie prosimy o zwrócenie uwagi na wskazany przez organizatora przedział wiekowy dzieci

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej