Going. | Deeperrr with John 00 Fleming - Deepersense 10th B-Day - Zet Pe Te

Deeperrr with John 00 Fleming - Deepersense 10th B-Day

22:00 | Sobota, 23 listopada 2019

Zet Pe Te

Impreza

TBA

TBA

Imprezą na Barce zamknęliśmy sezon klubowy, choć równie dobrze można napisać, że jednocześnie zainaugurowaliśmy sezon plenerowy. Tymczasem, choć data wydaje się dość odległa, pragniemy już dziś podzielić się z Wami tym newsem.

W tym roku kończymy dziesiąty rok działalności, którego zwieńczenie będzie miało miejsce 23.11.2019 w krakowskim klubie Zet Pe Te.

Z tej okazji zaprosiliśmy jedną z absolutnie największych legend sceny trance/progressive i nie tylko, postać która w tym roku obchodzi trzydziestolecie aktywności na scenie, założyciel słynnej wytwórni JOOF Recordings - John 00 Fleming!! Jeszcze kilka lat temu nawet nieśmiało o tym nie pomyśleliśmy, dziś sen staje się rzeczywistością.

Ten znakomity brytyjski dj i producent to człowiek-instytucja. Zagrał niezliczoną liczbę niezapomnianych imprez na całym świecie a nade wszystko wygrał najważniejszą walkę w życiu - z ciężką chorobą, by wrócić do tworzenia muzyki.
W tym roku John obchodzi swoje 50-te urodziny i wciąż jest w doskonałej formie. W miniony weekend zagrał dziesięciogodzinnego seta w Toronto i już nie możemy doczekać się chwili, gdy zabierze Was w niekończącą się podróż w krainę hipnotycznego progressive/trance podczas Deeperrr.

Oprócz naszego headlinera możecie spodziewać się znanych i zasłużonych dla naszej sceny postaci, reprezentantów ekip, z którymi przez te ostatnie 10 lat mieliśmy wielką przyjemność współpracować.

Na tym z pewnością nie koniec niespodzianek, stopniowo będziemy ujawniać kolejne informacje, w tym również o planowanej przedsprzedaży, wszak jest to event o podwyższonym kosztach.

Line-up:

JOHN 00 FLEMING [j00f Recordings / UK]

https://www.facebook.com/john00fleming
http://www.john00fleming.com/
https://soundcloud.com/john00fleming

...

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej