Going. | Thundermother | Warszawa - Hydrozagadka

Thundermother | Warszawa

19:00 | Niedziela, 6 października 2019

Hydrozagadka

Koncert

65/70/75 zł

65/70/75 zł

Szwedzi potrafią w rock’n’rolla jak mało który kraj, a Thundermother to żywe i oddychające ucieleśnienie tego gatunku muzyki! Filippa Nassil i spółka potrafią porwać publikę swoimi riffami, a wokal Guernici Mancini wciąga w zabawę jeszcze mocniej.
Teraz żeński kwartet ze Sztokholmu zawita do Polski na pierwszy headline'owy występ. Thundermother zagrają 6.10 w warszawskiej Hydrozagadce.

Prawdziwi fani rocka nie mogą tego przegapić! Panie ze Sztokholmu zagrały setki koncertów, supportowały na trasach m.in. Michaela Monroe, W.A.S.P czy Danko Jones, a w zeszłym roku zaliczyły europejską trasę jako headliner, na której odhaczyły wiele wyprzedanych koncertów. Ich dyskografię, obejmującą 3 LP, zamyka „Thundermother” z 2018 roku.
Materiał został wyprodukowany przez Thomasa Plec Johanssona, który współpracował m.in. z Mustasch, Hardcore Superstar czy Watain, a także zgarnął 3 statuetki Grammy dla najlepszego producenta muzycznego. Album ten jest inny i jeszcze mocniejszy niż poprzednie, a Filippa Nassil komentuje, że zespół bardzo chciał uzyskać grube brzmienie perkusji, które spotkać możemy w utworach AC/DC czy Airbourne, no i trzeba przyznać, że efekt ten udał się znakomicie.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej