Going. | SafeWorld - Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej

Safeworld to impreza dedykowana wszystkim tym, którzy szukają bezpiecznego miejsca do zabawy bez ograniczeń i w atmosferze pełnej akceptacji. Zapraszamy wszystkich fetyszystów bez oceniania żadnego z naszych gości. Aby każdy uczestnik czuł się swobodnie, na imprezie obowiązuje dress code ale spokojnie, nie jest to bal przebierańców i bardziej od pozerstwa cenimy sobie wyrażanie własnych fantazji :) Tolerujemy więc Latex / skórę / futro / nagość / uniformy / pin-up / lollita / sexy rave / goth / roleplay / freak / drag / a nawet pieluszki i misie :) Nie jesteś pewien czy przejdziesz selekcję? Wyślij nam swoje zdjęcie, a chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości oraz doradzimy co możesz zmienić aby spełnić nasze wymagania.

Dla wszystkich fanów odzieży fetyszowej przygotowaliśmy pokazy:

Demoniq
https://www.facebook.com/demoniqpl/

Lunas Latex
https://www.facebook.com/Lunas-Latex-481881762225305/

Do Waszej dyspozycji w czasie trwania imprezy w klubie, znajdować się będzie jeden z największych w Europie Playroomow z meblami MTC - Fetish manufacture oraz kabiną i smakołykami do sploshingu.

Na naszej strefie VIP, poza dodatkowymi meblami MTC i poczęstunkiem od SushiDrive.pl odbędzie się sesja czekoladowego shibari i owocowym stołem oraz pokazami dominacji naszych gości z Berlina - Kamasutra Ninja.

Kolejna niespodzianką jest nasz gabinet medyczny dla fanów stylu Medical.

Następnym bardzo istotnym miejscem jest dark room, w którym wygodnie i bez zbędnej publiczności możecie oddawać się uciechom cielesnym. Pamiętajcie jednak, że dark room to nie orgy room i nie każda osoba w dark roomie wyraża zgodę na Wasz udział w zabawie! Nie tolerujemy nachalności wobec innych gości i zabraniamy dotykania innych uczestników zabawy bez ich wcześniejszej zgody!

Ponieważ impreza odbywa się latem, otworzymy też nasze Patio Protokultura na którym będziecie skorzystać z kolejnego baru, szaleć na dancefloorze lub spędzić trochę czasu na piasku, na naszej plaży nudystów.

Nie ma nic lepszego niż piękna kobieta z gracją prezentująca swoje wdzięki, dlatego zaprosiliśmy tancerkę burleski - Madame de Minou - Burlesque Artist.

A teraz ukłon w stronę miłośników dragu czyli konkurs z występami Drag Queen. Na naszej scenie barowej o tytuł królowej drag safeworld zawalczy pięć wspaniałych królowych!

Bilety;
1 pula- 49zł
2 pula -59zł
bramka -69zł
Vip -199zł

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej