Going. | Novika w Wakepark Bydgoszcz 2019 - Wakepark

Novika w Wakepark Bydgoszcz 2019

20:00 | Piątek, 9 sierpnia 2019

Wakepark

Koncert

30 zł

30 zł

Lato bez Noviki w Wakepark Bydgoszcz ? Niemożliwe ! Każdy występ był zjawiskowy i tym razem nie będzie inaczej ! Tym razem Novika będzie promowała swoją nową płytę "Bez cukru" z zespołem na żywo w którym wystąpią Agim Dzeljilji oraz Rafał Dutkiewicz. Zapowiada się epicki wieczór !

Od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. Wokalistka, która początkowo udzielała się w zespole Futro i u boku Smolika, a solowo zadebiutowała w 2006 roku albumem Tricks Of Life nominowanym do Paszportu Polityki. Kolejne płyty: Lovefinder (2010) i album z remixami Mixfinder (2011) zostały nagrodzone Fryderykami w kategorii klubowej. Współpracowała też z Marcinem Czubalą (Stay Close / Mobilee 2012) oraz cenionym niemieckim producentem Lovebirds (This Time / Toolroom 2012). W roku 2013 wydała trzeci album – “Heart Times”; dojrzalszy, i najbardziej autorski w jej dorobku.
Po kilku wydawnictwach cyfrowych (Ep’ka Novika Collabs, Kind Of Boy z Coccolino, Push The Beat z Rawski & iRobot), w tym roku Novika powraca z albumem Bez Cukru w barwach wytwórni Warner Music. Płyta jak zwykle powstała przy udziale wielu producentów i gości (Buslav, A_Gim, Baasch, An On Bast). Poprzedziły ją singlowe teledyski: Lekko, Para, Unsafe i Słabości.
Chociaż nie gra już jako dj, Novika regularnie występuje wokalnie w klubach w całym kraju w ramach duetu Novika & Lex. Zagrała na najważniejszych polskich festiwalach (Open’er, FreeForm, Audioriver, Selector, Tauron Nowa Muzyka).
Od przeszło 15. lat prowadzi również autorskie audycje radiowe. Gościła już na antenach: Radiostacji, Radia Jazz, Radia Bis, Roxy, Czwórka. Od października 217 roku prowadzi Lekkość Bitu w Chilli Zet

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej