Going. | Festiwal Kultury Żydowskiej: Krakow meets Tel Aviv - Barka

Festiwal Kultury Żydowskiej: Krakow meets Tel Aviv

22:00 | Piątek, 28 czerwca 2019

Barka

Impreza

20/30 zł

20/30 zł

Klasyk Festiwalu Kultury Żydowskiej, od 5 lat obecny w letnim rozkładzie klubowych imprez w mieście. Czołówka DJów związanych z telawiwskim TEDER.FM, dwa pokłady Barka cała noc różnorodnych brzmień.

W tym roku na dolnym pokładzie psychodeliczny funk z Bliskiego Wschodu wymiesza się z transową muzyką Afryki i techno. Wszystko za sprawą Kalbaty i Zacka Bara. Dołączy do nich Gilb’r, ikoniczna postać francuskiej sceny elektronicznej, nieprzewidywalny i super kreatywny DJ, po którego setach możecie spodziewać się wszystkiego. Na górnym pokładzie Barki zagrają Lili Haz, Tai Rona, Ilya Sorin i Udi Niv, proponując Wam to, co dziś muzycznie w Tel Awiwie jest najlepsze.

TEDER.FM to radiostacja, bar, pizzeria i wielofunkcyjna przestrzeń, która przez cały rok działa jako centrum kultury z bogatym i interdyscyplinarnym programem. Obok wielu różnorodnych i zawsze bezpłatnych dla publiczności wydarzeń, takich jak koncerty, imprezy DJskie, targi, pokazy filmów, TEDER gości również tętniącą życiem pop-up’ową galerię.

Dolny pokład:
Gilb'R (FR)
Zack Bar (IL)
Kalbata (IL)
Tai Rona (IL)

Górny pokład:
Lily Haz Haz(IL)
Omri Cohen (IL)
Ilya Sorin (IL)
Udi Niv (IL)

Wizualizacje: Elektro Moon Vision (PL)
Współpraca: Barka, TEDER.FM (IL)
Bilety będą dostępne przy wejściu.
20 zł do północy, 30 zł po północy.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej