Going. | Harmonijkowy atak - 6-Ścian PUB Sześcian

Takie wydarzenia 6-Ścian PUB Sześcian lubi robić najbardziej.
Tomek Cynamon Kamiński
Michał Kielak
BARTOSZ ŁĘCZYCKI
Łukasz Wiśniewski
J.J. Band
i wszystko jasne
Kilka słów o Harmonijkowym Ataku:
Bluesowa supergrupa? Byłoby to pewnie dobre określenie dla fenomenu HARPCORE, gdyby nie fakt, że wyobraźnia muzyczna członków zespołu dawno wyłamała się z ram czystego bluesa. To, co dzięki nim otrzymujemy, to wybuchowy międzygatunkowy koktajl, w którym liczy się finezja, wirtuozeria, a przede wszystkim - dobra zabawa.
W skład grupy wchodzi ścisła ekstraklasa polskiego blues-rocka. Kwartet harmonijkarzy - Tomek Kamiński, Michał Kielak, Bartek Łęczycki i Łukasz Wiśniewski
Gitarzyści - Jacek Jaguś i Piotr Grząślewicz,
a także atomowa sekcja rytmiczna w składzie:
Andrzej Stagraczyński - bas i Adam Partyka - bębny.

Nagrana w 2011 roku płyta "Harpcore" również zdążyła już znaleźć uznanie fanów dobrej muzyki i we wspomnianej ankiecie zdeklasowała konkurencję. Krążek z pewnością polecić można wszystkim tym, którzy stronią od schematów i szukają w muzyce nowych rozwiązań. Tu blues, rock, jazz i funky łączą się w jedno, tworząc prawdziwy muzyczny dynamit. Album został świetnie wyprodukowany, nie dziwi zatem jego entuzjastyczne przyjęcie. Towarzyszy ono również występom zespołu na żywo, czemu trudno się dziwić, jako że ten fantastyczny program muzyczny jest nam podczas koncertów serwowany w atmosferze nieskrępowanej zabawy.

Bilety w klubie
40 pln - przedsprzedaż
50 pln - w dniu koncertu
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej