Going. | Illuminacja 6 - Koxbox 30 lecie & Sterling Moss & 2deko - Bunkier Club

Illuminacja 6 - Koxbox 30 lecie & Sterling Moss & 2deko

21:00 | Piątek, 4 października 2019

Bunkier Club

Impreza

45 zł

45 zł

∴Witajcie Skrzaty Kochane∴ :>

Be psychedelic, Acid Orange Crew oraz KlubogaleriaBunkier mają wielki zaszczyt zaprosić Was na światowe tournee z okazji 30 lecia działalności na scenie Frankiego Madsena znanego jako Koxbox (Koxbox Music). O dekoracje zadba m.in 2Deko.
Dodatkowo na scenie AOC zagra m.in Sterling Moss.
3 sceny, 5 kondygnacji - jedna miłość.

★Main★
KOXBOX (Zer01 Dania) 30 Year Anniversary set!
EarthAlien (ॐ PSYLICIOUS ॐ, UK)
Elf (SCC)
Meff (Egodrop / Goadupa Arts, Culture & Music Festival)
Remo Klein (Be psychedelic)
Silicium

★TT:★
21-2230 Remo Klein
2230-00 Silicium
00-130 EarthAlien
130-330 KOXBOX
330-5 Mewa
5-6 Elf

★Chillout★
Asphodel (Moon Unity)
Daclee (Be psychedelic)
Korn L (Be psychedelic)
Kuczer (Shiva Space Technology)
Kudłaty (Be psychedelic)
Muzyczny Krawiec

★TT:★
21-2230 Muzyczny Krawiec
2230-00 Kudłaty
00-130 Asphodel
130-300 Daclee
3-430 Kuczer
430-6 Korn L

★Acid Orange Crew★
Sterling Moss (Rebeltek / Stay Up Forever Collective UK)
Dusha (Absurd Squad / Goadupa Arts, Culture & Music Festival)
Pako (Acid Orange Crew / PAKO AOC)
R-miX (Acid Orange Crew)
Robo (Acid Orange Crew)

★TT:★
22-01 Robo & Pako
01-2.30 Dusha
2.30-4.30 STERLING MOSS
4.30-6 R-miX

★Dekoracje★
2Deko (Goadupa Arts, Culture & Music Festival)
Świerszcz (Dance For Life)
Przemek Kryszk Architipi (Be psychedelic)
Baba Yaga's Masks (Be psychedelic)
Psyday art (Be psychedelic)

★Wstęp★
45 PLN Przedsprzedaż 1 pula
50 PLN Przedsprzedaż 2 pula
55 PLN Bramka

★Patronaty★
Apteka
RMF MAXXX
muno.pl
Psytrance.pl
Trojmiasto.pl
ClubZone.pl

#psychedelic #trance #goa #psychedelictrance #psytrancefamilly #chillout #acidtechno #party #Gdansk #bepsychedelic

BIO
★Asphodel★
Czyli Krzysiek Jaworski, rocznik '71. Dziennikarz radiowy. Z transem związany od początku lat 90-tych. Od 1995 prowadził autorską audycję - „Czekoladowym Puddingu” w radio w Elblągu. Prezentowana była tam niszowa muzyka taneczna, głównie spod znaku psychedelic trance, chillout i tzw. nowe brzmienia. Jako DJ aktywny od końca ubiegłego wieku. Związany z działaniami trójmiejskiej formacji Toga Dansverg i kolektywem Moon Unity. Kiedyś grywał na scenie głównej, teraz już niemal wyłącznie na chilloutowej, jak mówi: tak jest lepiej, i dla niego, i dla imprezowiczów. Ma za sobą setki, albo i tysiące imprezowych melanży, co objawia się zmarszczkami i ogólnym stanem zdrowia. Na openairach grywa na djembe i didgeridoo, także na imprezach podczas setów. Czasami … „śpiewa”. Od paru lat uczy się obsługi programów do tworzenia muzyki, czego efekty można znaleźć tu:
www.soundcloud.com/aszpen.
Muzyczne fascynacje, to muzyka baroku i współczesna. Wielbiciel gier planszowych.
https://soundcloud.com/aszpen
★Daclee★
(Patryk Kurnikowski) pochodzi z Gdańska. Pierwszy raz za konsoleta stanął w 2006 roku. Na początku swojej kariery muzycznej jego zainteresowania związane były z muzyką house, jednakże później uległy wpływom mocniejszych brzmień m.in. progressive i minimal. Jego sety to mieszanka mocnych progresywnych melodi z domieszka minimalu. Za swój debiut uważa imprezę Dotyk Anioła w Sopockim klubie Faktoria, gdzie zagrał u boku Siarr'y i Mr.Nine'a.
Jego muzykę możemy znaleźć na:
www.mixcloud.com/dacleeofficial
★Elf★
Elf czynnie buzuje w świecie klubowym od 1993r. Rozpoczynając długą i krętą autostradę melanży na legendarnych Gdańskich Fortach wciąż nie hamuje.
Z początku będąc animatorem oświetlenia na rave-owych balangach osłuchał się tęgiego materiału granego z kaset i opętany manią nowoczesnego soundu stwierdził że czas coś z tym zrobić. Odwiedzając Londyn pląsa na szamańskich balangach Return To The Source, Escape From Samsara czy Kundalini. Potężna inspiracja psychodelicznym zjawiskiem popycha go by odwiedzić oficyny tłoczące goa i psychedelic trance takie jak Tip, Dragonfly, Flying Rhino, Transient, Phantasm czy Psychic Deli. Dzięki szczodrości załogantów zwozi do Polski masę vinyli i zaczyna intensywnie ćwiczyć lepiąc własne sety. W 1998 roku debiutuje w klubie Sfinks z którym wiąże się na wiele lat podkręcając temat na scenie głównej jak i na fontannie grając spokojniejsze bity. Poza graniem Elf jest pomysłodawcą grupy Stropharia Cubensis Community organizującej imprezy psychedelic trance w wielu klubach Trójmiasta. S.C.C wraz z Djeiem Eastem kreują markę Transpace która sprawnie działała w Sfinksie zapraszając takich artystów jak Paul Taylor (Spun Records - Ibiza), Morg (Spiral Trax - Szwecja), Lucas (Tip World), Oryx (Iboga Records) czy Ryo (Solstice Records - Japonia). Elf z Piranią organizują również pierwszą imprezę plenerową w Trójmiescie Transpace Open Air na klifie w Mechelinkach. W tamtym okresie zagrał wiele balang w całej Polsce najczęściej dla Warszawskiego kolektywu Aspect Of Valour czy Gdańskiej Togi Dansverg. Grał także dwa razy z KoxBox którego występ współorganizował z Bartech’em (Absurd Squad) w Krakowie I Be Psychedelic w Trójmieście, Beat Bizzare, Banco De Gaia, Tsuyoshim Suzuki, Antim (Spiral Trax), Dominikiem Lambem (Flying Rhino), Yanivem (Cosmophilia) rodzimą Tromesą, Big Wigsem, Kino Oko, Preacoxem oraz wieloma innymi postaciami sceny techno - saikodelik.
Elfonch wykładał również na trasie Lucky Strike „Dym” z Johnem Carterem (Monkey Mafia), Dj Mekonem (Wall of Sound), Justinem Robertsonem (Lionrock, Bugged Out), Transglobal Underground. Poza graniem i organizowaniem imprez Elf pisał recenzje wydawnictw psytrance dla magazynu Techno Party czy Laif.
W ostatnim okresie grywa na niemalże wszystkich ważniejszych imprezach jak i festiwalach w kraju.
Wraz z poszerzeniem horyzontów muzycznych i uwolnieniu gustów od starych przyzwyczajeń, Elf zaczął prezentować szeroką paletę nieustannie mutujących brzmień zarówno do słuchania jak i wyróżniających się niebanalnym kopem. Kierując się stwierdzeniem „nie ważne co, ważne jak” nigdy nie zamyka się w określonych stylistykach.
https://www.facebook.com/elfonch/
★Muzyczny Krawiec★
Ponad 30 lat żyje tylko i wyłącznie z uprawiania muzyki.
Szyje dźwięki na miarę osób i przestrzeni.
Dziennikarz i redaktor muzyczny kilku rozgłośni radiowych w czasach "przedinternetowych".
Twórca i współtwórca wielu projektów z udziałem wybitnych muzyków, plastyków i tancerzy.
https://www.youtube.com/watch?v=GT3OkhcreyY
Rolę DJ"a traktuje bardziej jako formę międzypokoleniowej integracji, której odcienie mienią się w zależności od miejsca, a przede wszystkim odbiorców.
Nigdy nie wie, co zagra do końca, dlatego każdorazowe ujawnienie jest dla niego eksperymentem i wyzwaniem.
Grał w wielu polskich klubach zwłaszcza trójmiejskich.
Ma za sobą 3 miesięczny pobyt na Goa, gdzie spełniał się muzycznie i gdzie chce wrócić, aby kontynuować muzyczną przygodę na tamtejszych plażach.
Niebawem tu nowe mixy:
https://www.mixcloud.com/piotrdrzazgowski/
Póki co tu, małe co nie co:
https://soundcloud.com/piotr-drzazgowski
★Pako | Pako Baranowski (PAKO AOC)★
Pochodzi z Lublina, gdzie w okolicach roku '94 zaczął interesować się brzmieniami elektronicznymi. Wraz z lubelską ówczesną sceną techno w klubach takich jak Cotton Club, Grafitti, Seven Heaven serwował brzmienia rave oraz muzę z legendarnych składanek CD "Trancemaster". W roku 1999 przenosi się na stałe do Gdyni, gdzie czynnie współdziała z kolektywem TSOG (Techno Sound of Gdynia) grając już bardziej stricte techniczne dźwięki w lokalnych klubach (Sfinks, Pomarańczarnia, Enzym, Forty, Space Cube). Kolejne lata przyniosły rozwój, fascynację muzyką acid techno oraz utworzenie nowej ekipy AOC (Acid Orange Crew), z którą działa czynnie do dziś. Swoją technikę miał okazję zaprezentować także w klubach poza trójmiastem -
Grota (Warszawa), Neuron (Szczecin), Wagon (Wrocław). Obecnie jest współorganizatorem i uczestnikiem trójmiejskiego cyklu "Nuclear Sfinks Zone" oraz "Technological", na których supportował silną londyńską ekipę acidową, między innymi The Liberator dj's, Geezer, Dave The Drummer, Zebedee, Rackitt, Rowland The Bastard oraz czołówkę polskiej sceny Chris Da'Break, Droptech, Grooveliker, Extase, Carla Roca, Wojti, Edd, Black Art.
Obecnie posiada spora kolekcję płyt winylowych i taki sposób prezentowania muzyki nieustanie preferuje, cały czas powiększając kolekcje o nowe brzmienia oraz style muzyczne. Również od niedawna mocno zainteresowanym nurtem liquid drum’n’bass.
https://www.facebook.com/pakoaoc
https://www.mixcloud.com/pakobaranowski/
https://soundcloud.com/pako_aoc
https://soundcloud.com/p-434
★R-miX★
R-miX'a związek z płytami winylowymi trwa od 1996 roku. Pod szyldem TSOG, zagłębiał tajniki sztuki dj'skiej, uległ jej całkowitej fascynacji. Od początku ukierunkował się w stronę mocnego, bezkompromisowego beatu. Pierwsze sety w Sfinksie przypadły w roku 1997, z którym był silnie związany kolejne 13 lat. Występował w kultowych miejscach, wzbudzajacych sentyment oraz najlepsze wspomnienia : Stacja Pomp, Forty, Siouxie Tower, Galeria BWA .W roku 2000 założył kolektyw Acid Orange Crew, następnie wyjechał do Wielkiej Brytanii . Pobyt w UK wywarł ogromny wpływ na postrzeganie muzyki i sceny, z którą stopień identyfikacji pozostaje trwały do dziś. Powrót do Trójmiasta to szalony czas, wiąże się z eskalacją i dynamicznym rozwojem projektu. Acid Orange Crew zdobyło uznanie i sympatię licznej publiki, zainspirowało młodsze pokolenie, wielbicieli techno i acid techno ..
Sety R-miX'a cechuje różnorodność, jednak to dynamiczny i pełen precyzji, wysoce energetyczny koktajl. Fuzja gatunków zawierajacych "cięższą elektronikę", jak: Hard, Pounding, Acid, Funky i TECHNO. Świetnie odnajduje się w odmiennych stylistykach, z wolniejszym bpm, stąd różne case'y: Minimal, Dubtechno,Tech-house, Experimental, Electro.
Owocna współpraca ze Stay Up Forever Collective trwa 18 lat. R-miX, wielokrotnie był autorem booking'ów artystów reprezentujących SUF/LBDB na terenie całego kraju. Nuclear Sfinks Zone czy Technological, to najbardziej znane cykle imprezowe z bogatą historią liczącą ponad 1,5 dekady . W 2004 roku współtworzył Festiwal Pure Underground, na którym stawiła się ścisła światowa czołówka acid techno, a także czołowi przedstawiciele krajowej sceny. Występuje w projekcie live & decks, tworząc duet z Black.Art [Warsaw Mechanism].
Kilka pierwszoligowych nazwisk z długiej listy skalpow: Eric Sneo, Torsten Kanzler, Leo Laker, Frank Kvitta, Michael Burkat, dj Murphy, Patrick DSP, Pounding Grooves, Readhead, Mike Humphries, Dave the Drummer, The Liberator Dj's, Jerome Hill, Chicago Loop, Guy Mcaffer, DDR..
https://m.mixcloud.com/search/?mixcloud_query=rmixaoc
https://youtu.be/fkpPa4aOTXE
★Remo Klein★
Od najmłodszych lat lubił głośno słuchać muzyki, bawiąc się i tańcząc przy niej. Już w wieku 10 lat zetknął się z muzyką elektroniczną, chociaż nie był jeszcze świadomy czym jest ta muzyka i ile jej gatunków istnieje. Były to kasety magnetofonowe z popularną wówczas muzyką rave, które bardzo się mu spodobały.
Gdy miał 15 lat zafascynował się muzyką psychedelic trance, a głównie artystami takimi jak : Juno Reactor, Atmos i Sandman. Pewnego dnia udał się ze znajomymi na pierwsze psychedelic party, był to moment zwrotny w jego życiu. Zafascynował się tym jak DJ swoją muzyką może wpłynąć na ludzi i zabrać ich w wspaniałą podróż. Dzień po tej imprezie postanowił, że zostanie Dj’em. Szybko kupił swój pierwszy mikser i gramofony, zaczął zbierać winyle i uczyć się grać. Gral z takimi artystami jak: Atmos, Man With No Name, John 00 Fleming, Koxbox, Logic Bomb, Rinkadink, Kularis, Beat Bizarre, Grains of Sound, Moshic, Sunstryk, Dr Changra, Banco de Gaia.
https://soundcloud.com/remoklein
★Robo★
Rozpoczął przygodę z muzyką techniczną w połowie lat 90-tych, zaczynając od goa trance i hardcore techno.Razem z DJ PI ulegli fascynacji winylowych płyt oraz kultury muzyki techno. Spotykając na swojej drodze Marcin R-mix, wspólnie założyli gdyńską organizację TSOG, która z ówczesnymi trójmiejskimi pionierami takimi jak: $, Fresh, Lucky, stanowiła początki trójmiejskiej sceny technicznej.
TSOG można było usłyszeć w gdyńskiej Stacji Pomp, gdańskich Fortach, w sopockim Megaquescie, Sfinksie, Siuxie Tower oraz na półwyspie w okresie letnim. Z czasem grupa skupiła więcej ludzi, stanowiących naprawdę duży potencjał muzyczno-emocjonalny: KCR, Deckard, Qads, Y, Pako Baranowski, Beeb. Niektórzy do dziś aktywnie działają i kontynuują rozpoczętą, dwie dekady temu, muzyczną podróż. Po tym okresie Robo oraz R-mix, pełen nowej energii przywiezionej z serca Anglii, postanowili określić na nowo trójmiejską scenę techniczną. Zaprosili do współpracy Y-ka oraz Paka, tworząc kolektyw ACid Orange Crew. Od tego momentu, Robo skierował się w stronę agresywniejszych dźwięków: acid techno, hard techno, pumping, pounding. Począwszy od pierwszej imprezy w 2000 roku aż do teraz, Robo jako członek kolektywu AOC, grał na wielu polskich imprezach technicznych, wspólnie z zaprzyjaźnioną szczecińską grupą Neuroshocked
oraz warszawskim Warsaw Mechanism. Preferowane hard labele: RAW, Cluster, Power Tools, Hydraulix, SUF, Yolk, 4x4
Oprócz twardego brzmienia, Robo eksploruje również nieco lżejszy styl, z pogranicza deep techno oraz progressive, prezentowanym przez wytwórnie: Zenit, Orion, Southsoul, Circle, Inside.
Między innymi grał u boku takich dj's: bla bla bla

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej