Going. | Wild Bread Fest .25 - D.K. Luksus

Zapraszam na mini-fest z okazji: 6 lat działalności wbb, 2 lat walki w D.K. Luksus, 25 lat życia bez oczekiwań.

6 zespołów, które uwielbiam, z którymi spędziłem parę wartych zapamiętania momentów, wypiłem morze alkoholu, ale przede wszystkim, które są ewenementami na polskiej scenie i nadal chce im się pchać tę totalnie niszową muzykę do przodu.

Emo/screamo/post-hc, po koncertach emo after do rana.

Zagrają:

- M.O.R.O.N. (post-hc, Kobyłka)

Wulkan pozytywnej energii z małego miasteczka pod Wołominem. Na scenie już 10 lat, kilka solidnych wydawnictw, setki zagranych koncertów i niezliczona ilość prawdziwych fanów w całym kraju. Emocjonalne teksty tylko w języku polskim, wciągające melodie i najbardziej uśmiechnięty perkusista na scenie ♥

https://www.youtube.com/watch?v=bsmF3WagqLQ
https://www.youtube.com/watch?v=DU1w7gz0Av8

- The Unrest (post-hc/chaos, Polska/reszta świata)

Brytyjski wokalista, na perkusji Brazylijczyk, a na synthach Francuz, do tego polska gitara i bas, to nie mogło się nie udać.

Grupa powstała w 2017 roku, a w lutym 18' wydała swoją debiutancką EP-kę 'Keep It Real'. Ich muzyka to pochodna wkurzonego wokalu, chaotycznych gitar i masy wartościowego przekazu. Wszystko to podbija przemyślana elektronika i świeżość brzmienia, jakiej na lokalnej scenie brakowało.

https://youtu.be/P61aaoc0pvE

- Aporia (emo/hc, Tczew)

Jedna z najdłużej działających i nadal aktywnych załóg emo grania w Polsce. Powstali w 2006 roku, na koncie mają cudowne splity i 2 długograje. Pełne emocji teksty i riffy, do których chce się wracać. Totalni zajawkowicze, po tylu latach cały czas w głębokim podziemiu.

https://www.youtube.com/watch?v=ghYpSs7xPe0

- Skøv (black'n'punk'n'roll, Wrocław)

Powstali pod koniec 2017 roku we Wrocławiu, na koncie mają debiutanckie LP, które mocno namieszało na lokalnej scenie. Ich unikalna mieszanka melodyjnego punk rocka z black metalem na koncertach sprawdza się znakomicie, co udowadniają sukcesywnie w kolejnych miastach Polski, zahaczając o tegoroczny Pol'And'Rock Festival.

https://www.youtube.com/watch?v=CTu9kZEO_dY

- Nukk (crustwave, Wrocław)

Choć na koncie mają tylko debiutancką EP-kę, jest to materiał, do którego zawsze wraca się z nostalgią i chorym oczekiwaniem na więcej. Eksperymentują z ambientowymi gitarami, które przechodzą do dzikiego crusta. Podobno nowe numery wniosą jeszcze więcej wściekłej melancholii, czekamy!

https://nukkpunx.bandcamp.com/releases

- Fueling The Fire (rock/post-hc, Rybnik)

5 osób, parę znakomitych, różnorodnych wydawnictw, hipnotyzujący wokal i drżące gitary. Rock alternatywny z elementami post-rocka czy brytyjskiego podejścia do post-hardcore'u. Bardzo rzadko grają, zaszczyt mieć ich w line-upie tegorocznego festu!

https://fuelingthefire.bandcamp.com/

18.10.19 (piątek)

D.K. Luksus
Wita Stwosza 16, Wrocław

start: 19:00
bileciki: 20/25zł - wedle uznania, cała brama trafi do kapel!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej