Going. | Tides From Nebula & ROSK | Lublin - Klub Graffiti

Tides From Nebula & ROSK | Lublin

19:00 | Czwartek, 14 listopada 2019

Klub Graffiti

Koncert

45/55 zł

45/55 zł

Po trzyletniej przerwie Tides From Nebula powraca z nowym albumem, pierwszym nagranym w trzyosobowym składzie.
Premiera płyty "From Voodoo to Zen" odbędzie się 20 września. Na trasie promującej to wydawnictwo nie mogło zabraknąć oczywiście Lublina! 14 listopada grupa wystąpi w klubie Graffiti. Gościem specjalnym będzie zespół Rosk.

Kto: Tides From Nebula, Rosk
Kiedy: 14 listopada 2019
Gdzie: Klub Graffiti
Bilety: 45 zł (przedsprzedaż) / 55 zł ( bramka)
( wkrótce info o przedsprzedaży)
--------------------------------------------------------------------------------------
"Paradoksalnie praca w trio wyzwoliła w nas jeszcze większe pokłady energii i motywacji, która przełożyła się na nasz największy pod względem rozmachu album" - Maciej Karbowski.

"Muzycznie i wizerunkowo postanowiliśmy zrobić krok w bok, a właściwie ten krok zrobił się sam. Po prostu podążaliśmy za własnym instynktem. Jako, że nagrywaliśmy we własnym studiu, moglismy sobie pozwolić na dopracowywanie szczegółów, na pewno jest to płyta, która z kazdym przesłuchaniem będzie zyskiwać. Jesteśmy bardzo ciekawi reakcji słuchaczy."

Album jest zdecydowanie najbardziej epickim dziełem zespołu, pełnym filmowego rozmachu i bogatych aranżacji. Na płycie pojawiają się goście, którzy odpowiadali za partie instrumentów szmyczkowych czy dętych. Za produkcję i nagranie odpowiada sam zespół, a za miks/mastering Jacek Miłaszewski z 4dB Ride.

Płyta ukaże się w Polsce nakładem Mystic Production, zaś na świecie poprzez Long Branch Records (SPV).

Zamówienia na wszelkie dostępne wersje nowego albumu można składać już dziś pod poniższym linkiem: tidesfromnebula.lnk.to/fromvoodootozen

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej