Going. | Varathron + Lucifer's Child | Kraków - Zet Pe Te

Varathron + Lucifer's Child | Kraków

19:00 | Piątek, 25 października 2019

Zet Pe Te

Koncert

TBA

TBA

VARATHRON powraca do Polski na dwa koncerty w ramach minitrasy "Order Of Evil"!

Po niezwykle dobrze przyjętym koncercie w ramach Black Silesia Open Air: Tormentor, Nunslaughter, Varathron; Grecy zapragnęli czym prędzej do nas powrócić...a że my spełniamy marzenia - nie mogliśmy odmówić

VARATHRON to zespół, który od 30 lat wraz z Necromantią i Rotting Christ definiuje pojęcie hellenistycznego black metalu.

Każda wizyta autorów kultowych "His Majesty at the Swamp" oraz "Walpurgisnacht" jest w Polsce nie lada wydarzeniem; nie wątpimy więc, że również te koncerty będą wyjątkowe.

Lucifer's Child narobił w ostatnich latach niemałego zamieszania, a wszystko za sprawą świeżości jaką tchnął w klasyczny hellenistyczny black metal. Dodając do tego ducha spirytualizmu sprawił, że muzyka przez nich tworzona z jednej strony wciąga słuchacza, z drugiej - niepokoi.

Nie można zaprzeczyć, że Lucifer's Child wprowadził do hellenistycznego metalu nową jakość. A fakt, że założony został przez muzyków powiązanych z Rotting Christ, Nightfall i Chaostar sprawia, że nie można przejść obok ich muzyki obojętnie.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej