Going. | Otwieracz 2019 - Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek

Koncert Patrycji Markowskiej i zespołu Perfect, 5. Ogólnopolski Zlot Brodaczy, Holi Festival-to tylko część atrakcji, jakie czekać będą 30 czerwca na Różopolu podczas Otwieracza.

Lato rozpoczniemy witać tradycyjnie o godzinie 14. Na scenie poza konkursami z nagrodami, występy. Obejrzeć można będzie popisy tancerzy z Planety tańca Joanny Ossowskiej. Jako że Otwieracz to od lat przegląd rodzimych muzyków, najpierw w Myślęcinku zaprezentuje się Anna Hnatowicz. Swój niekwestionowany talent muzyczny ukazała m.in. w programach muzycznych takich jak „Szansa na sukces”. Jej koncert rozpocznie się o godz. 15. O 16.30 natomiast do tańca porwie wszystkich nazywany polskim Edem Sheeranem Maks Łapiński. Ten 25-letni bydgoszczanin jest finalistą 9. edycji „The voice of Poland”. Wisienką na torcie będą gwiazdy tegorocznego Otwieracza. Koncert rozpocznie się o godzinie 18. Przez trzy godziny będziemy uczestniczyli w wydarzeniu łączącym pokolenia- usłyszymy utwory Patrycji Markowskiej, zespołu Perfect, ale także wspólne piosenki wokalistki i jej sławnego ojca, Grzegorza Markowskiego.
Życiem tętnić będzie nie tylko scena. Na polanie m.in. 5. Ogólnopolski Zlot Brodaczy z próbą pobicia rekordu Polski w największym zgromadzeniu brodaczy, a także Holi Festival- Święto Kolorów. Po prawej stronie sceny ulokowany będzie wydzielony teren, gdzie w rytm muzyki co jakiś czas można obrzucać się kolorowymi proszkami.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej