Going. | Kasia Kowalska - jubileusz 25-lecia! | Toruń [ZMIANA DATY] - Sala CKK Jordanki

Kasia Kowalska - jubileusz 25-lecia! | Toruń [ZMIANA DATY]

18:00 | Sobota, 29 lutego 2020

Sala CKK Jordanki

Koncert

75 zł

75 zł

Zmiana terminu wydarzenia z 7.01.2020 r. godz. 19:00
na 29.02.2020 r. (sobota) godz. 18:00 na scenie CKK Jordanki w Toruniu.

Kasia Kowalska – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów piosenek, gitarzystka, producentka i aktorka. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych Artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z Jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną.

Rok 2018 był dla Kasi Kowalskiej wyjątkowy. Obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i wydała swój nowy album, "AYA", na który jej fani czekali aż 10 lat. "AYA" jeszcze przed premierą znalazła się na 1 miejscu listy sprzedaży płyt empiku. Uzyskała również dwie nominacje do Fryderyków. Podczas koncertów Kasi Kowalskiej nie brakuje największych przebojów artystki, jak „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to co mam”, „Spowiedź”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To co dobre” i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty, m.in. promującego ją singla „Alannah (tak niewiele chcę)”.

Występ w dniu 7.01.2020r odbędzie się w ramach kontynuacji, cieszącej się nie słabnącym powodzeniem, trasy koncertowej "Kasia Kowalska 25". Czeka nas magiczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i mnóstwem przebojów, które wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej artystycznej kariery.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej