Going. | Przebudzenie shakti - FaraRaRa

Przebudzenie shakti

19:00 | Sobota, 3 sierpnia 2019

FaraRaRa

Warsztat

od 25 zł

od 25 zł

**** Zapisy do 12:00 w dzień wydarzenia ***

Przebudzenie Shakti jest to warsztat dla kobiet które pragną rozbudzić swoja życiodajną energię Shakti, która drzemie w naszych biodrach, w naszej macicy. Podczas tańca poczujemy jedność z naturą kobiecą, odzwierciedlającą Matkę Naturę i jej cykle. Poznamy zbieżność harmonii cyklu życia kobiety, natury, miesiączki i faz księżyca. Jest to powrót do ciała, powrót do Matki Ziemi, powrót do naszej mocy. Będziemy pobudzać energię seksualną - źródło kreatywności, witalności i młodości.

Poruszając sie w sposób intuicyjny w rytm muzyki będę was wprowadzać w stany medytacyjne tak aby razem wejść głębiej do naszego ciała. Praktykując taniec intuicyjny pogłębiamy kontakt ze swoim ciałem, odnajdujemy swoją intuicję, źródło mocy, kreatywności, radości. Mamy szansę odnaleźć zagubione, zapomniane części siebie i zintegrować je wszystkie. Uczymy się ugruntowania, bycia bardziej elastycznym i płynnym w ciele, w życiu. Otwieramy swoje serca na siebie, na innych. Harmonizujemy ciało, umysł, duszę i ducha.

Zasady i zalecenia:
Włóż cos wygodnego
Miej ze sobą wodę
nie używaj perfum
nie spożywaj używek przed i podczas warsztatów

Zapraszam gorąco wszystkie Shakti!

Julita Ostrowska - Instruktorka Tantra Jogi, Trenerka warsztatów rozwoju osobistego, Life Coach i Trenerka Medytacji. Założycielka Flow Infinito oferującego warsztaty grupowe i sesje indywidualne różnych form terapii: taniec intuicyjny, art-terapia, joga, medytacja, coaching i duchowość. Ukończyła studia Psychoterapii Transpersonalnej w Londynie w 2012.
Julita pasjonuje się terapią tańcem - metodą Pięciu Rytmów, tańcem Ekstatycznym, Improwizacja kontaktowa oraz różnymi formami medytacji i jogą. Pasje te wnosi do swojej pracy włączając elementy kreatywnej ekspresji, pracy z ciałem i oddechem, wizualizacji, Tantry oraz medytacji.

Inwestycja: 25/35/45 zł ( w zależności od twojej sytuacji finansowej )
Ponieważ nie chcę, aby brak środków finansowych uniemożliwił komuś przyjście, oferuję trzy różne ceny. Nie pytam o potwierdzenie dochodów więc suma, jaką jesteś wstanie zapłacić jest twoją decyzją, opartą na sumieniu i odpowiedzialności.

Liczba osób jest ograniczona wiec przyjdź na czas aby uniknąć rozczarowania.

Namaste!
Flow Infinito

Więcej o Flow Infinito na: www.flowinfinito.com

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej