Going. | Studio Szafa A! na 596. Urodziny Łodzi! - Teatr Lalek Arlekin

Studio Szafa A! na 596. Urodziny Łodzi!

12:00 | Sobota, 27 lipca 2019

Teatr Lalek Arlekin

Impreza

TBA

TBA

Studio Szafa A! na 596. Urodziny Łodzi!

STUDIO SZAFA A! POWRACA!
W Teatrze Lalek Arlekin z okazji 596. Urodzin Łodzi zostanie zaaranżowana na Scenie Kameralnej garderoba teatralna, wyposażona w kostiumy i rekwizyty, pochodzące z repertuarowych przedstawień Arlekina.
Widzowie, zarówno dzieci, jak i dorośli, będą mieli możliwość wcielenia się w postaci z bajek i na chwilę stać się częścią teatralnej rzeczywistości. Do dyspozycji gości przygotowane będą dziesiątki akcesoriów: peruk, masek, rozmaite rodzajów lalek, tj. jawajki, kukły, pacynki i marionetki a także wiele autentycznych kostiumów, w których aktorzy występowali na scenie.
Ponadto, zaaranżowane będzie ministudio fotograficzne a w nim ustawione, m.in. lustro, ekran jako tło a także specjalnie przygotowane fotograficzne ramy, które dadzą możliwość uwiecznienia się w wybranych kostiumach i rolach. Asystentami widzów będą pracownicy Arlekina, którzy pomogą skomponować postać z ulubionej bajki. Wakacyjne, urodzinowe studio powstało po raz pierwszy dwa lata temu na Urodziny Łodzi, ale cieszyło się takim powodzeniem, że zdecydowaliśmy, że otworzymy je dla Państwa w tym roku ponownie!

Studio Szafa A! urządzone będzie w Sali Kameralnej na parterze.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej