Going. | Klancyk z Gazety Telewizyjnej - Klub Komediowy

Klancyk z Gazety Telewizyjnej

20:00 | Piątek, 28 listopada 2014

Klub Komediowy

Teatr

30 zł

30 zł

Aneta spędza noc z narzeczonym. Rano z przerażeniem odkrywa, że chłopak leży obok z nożem w plecach. Policja nie znajduje żadnych śladów włamania, a sama Aneta niczego nie pamięta...

Tak lub na setki innych sposobów może rozpocząć się Longplay z gazety telewizyjnej, ponieważ inspiracją Teatru Klancyk będą opisy programów telewizyjnych. Na spektakl można przynieść ze sobą wycinki z gazety telewizyjnej, opisy wybranych teleturniejów, skróty ulubionych odcinków ulubionych seriali, cytaty o filmach i inne telewizyjne propozycje. Klancyk wylosuje niektóre z nich i tak powstanie improwizowana ramówka.

Longplay to jeden z najpopularniejszych spektakli z repertuaru Teatru Klancyk i zarazem najbardziej klasyczny spektakl improwizowany.
Longplay to długa forma improwizowana, w której sceny inspirowane są różnymi tekstami kultury ? od powieści przez wycinki z gazet. Stają się one inspiracją dla serii scen, układających się w kolaż skojarzeń i nawiązań.

Fabuła zostaje zaimprowizowana na oczach widzów przez osoby wyposażone w niepowtarzalne umiejętności kojarzenia na pozór niepowiązanych ze sobą rzeczy i zdarzeń. A wszystko by wywołać uśmiech u innych.

Klancyk jest jedną z pionierskich grup improwizacji komediowej w Polsce. Autorskie komediowe spektakle grupy, powstające na bieżąco, bez przygotowania i zainspirowane podpowiedzią publiczności, można oglądać w warszawskich klubach od 2006 roku.

Rezerwacja: rezerwacje@komediowy.pl oraz telefon 517-876-360

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej