Going. | Koncerty promenadowe: koncert Basi Stępniak-Wilk z zespołem - Śródmiejski Ośrodek Kultury w Krakowie

Koncerty promenadowe: koncert Basi Stępniak-Wilk z zespołem

15:00 | Niedziela, 28 lipca 2019

Śródmiejski Ośrodek Kultury w Krakowie

Koncert

Free

Free

Już po raz trzeci Krakowskie Forum Kultury udowadnia, że lato w Krakowie nigdy nie jest nudne i zaprasza na Koncerty Promenadowe do Altany na Plantach. Tradycyjnie podczas każdego wakacyjnego weekendu Altana rozbrzmiewać będzie muzyką i dźwiękami wspaniałej, wspólnej zabawy!

W piątkowe wieczory w trakcie potańcówek zaprezentują się tancerze z krakowskich szkół tańca, którzy porwą wszystkich do tanecznych pląsów. Sobotnie przedpołudnia to chwile poświęcone najmłodszym: dla dzieci przygotowaliśmy koncerty, występy i ciekawe, angażujące zabawy. Zaś w niedzielne popołudnia do Altany zawitają najznamienitsi artyści z Krakowa i nie tylko!

Muzyczna bombonierka – koncert Basi Stępniak-Wilk z zespołem

28 lipca, niedziela, 15:00

Koncert piosenek Basi Stępniak-Wilk, które na krakowskich Plantach zabrzmią w aranżacjach Jaśka Kuska, znakomitego pianisty młodego pokolenia, kierownika muzycznego wielu prestiżowych koncertów i płyt

Wystąpi: Basia Stępniak-Wilk – śpiewająca autorka, poetka, kompozytorka, ceniona zarówno w świecie piosenki popularnej, jak i tej niszowej, kojarzonej z nastrojową, poetycką Krainą Łagodności. Pierwsze szlify zdobywała w Piwnicy pod Baranami i krakowskim Lochu Camelot, z którym do dziś jest związana – zatem jej występy to nie tylko liryczne zamyślenia, ale i spora dawka humoru. Do tego niebanalny repertuar – autorskie piosenki, znane z list przebojów (m.in. Bombonierka, Słodka chwila zmian, Wiośnie nie).

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!

Wydarzenia odbywać się będą w Altanie na Plantach, od strony ul. Westerplatte.

W przypadku niepogody wydarzenia przeniesione zostaną do Sali Teatralnej Krakowskiego Forum Kultury (ul. Mikołajska 2, Mały Rynek).

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej