Going. | Koncert relaksacyjny - misy, gongi - Niezła Sztuka

Koncert relaksacyjny - misy, gongi

20:00 | Niedziela, 14 lipca 2019

Niezła Sztuka

Koncert

40 zł

40 zł

Niezła Sztuka oraz KatarzynaFiebiger zapraszają na podróż w świat dźwięku przy brzmieniu archaicznych instrumentów.

Dźwięki nie tylko relaksują nasze ciało i umysł, ale również uzdrawiają. Poprzez wydobywaną wibrację wchodzą głęboko w strukturę ciała, harmonizują i rozpraszają zastałe energie tak, aby odzyskało swobodny przepływ i połączenie z układem nerwowym. Poprzez odzyskiwanie tego połączenia pomożemy Ci ukoić umysł i uwolnić od emocji, które powodują nieprawidłowe funkcjonowanie Twojego pięknego ciała:) Wraz z Twą najlepszą intencją kontakt z dźwiękiem wesprze Cię i da przestrzeń, by na co dzień działać, tworzyć oraz wzrastać z jak największą swobodą i lekkością.
Z radością zapraszamy,
Kasia oraz Mieszko

Kasia:
Swoją przygodę z dźwiękiem zaczęłam ok 3 lat temu, kiedy to pięknego dnia otrzymałam od moich przyjaciół prezent w postaci mis tybetańskich. Było to pierwsze doświadczanie uzdrawiających dźwięków każdego dnia i nocy:) Od tamtej chwili dołączają do mnie kolejne instrumenty, które poznaję każdego dnia i chcę się dzielić ich uzdrawiającymi wibracjami z innymi.
Przy pracy z dźwiękiem prowadzi mnie intuicja, dzięki której poprzez wibrację ciała fizycznego otrzymuję wgląd w głęboko ukryte rejony Nas samych i pomagam odzyskać połączenie ze świadomością swojej Duszy. Dzięki temu ludzie stają się spokojniejsi i zmieniają postrzeganie otaczającego Nas świata.
Większość mojej drogi i nauki to samodzielna praca z dźwiękiem i poznawanie tych rejonów poprzez siebie. Mimo tego nie zapominam jak ważnym w Naszym świecie jest rozwijanie poprzez edukację i ukończyłam kurs Muzykoterapii Integralnej II stopnia oraz kurs I-II stopnia uzdrawiania wibracjami mis tybetańskich

Prowadzę koncerty, medytacje i indywidualne masaże dźwiękiem dla dzieci, osób niepełnosprawnych i dorosłych.
Zapraszam wszystkich do poznawania tej pięknej metody odkrywania siebie:)

Mieszko:
U mnie przygoda z muzyką i instrumentami zaczęła się 5 lat temu, kiedy przybyłem do centralnej Portugalii poznawać i świętować podczas zgromadzenia ludzi z całego świata. Kiedy usłyszałem tam po raz pierwszy na żywo dźwięki instrumentu didgeridoo wiedziałem, że jest to brzmienie, które chce odkrywać i jest to jednocześnie zaproszenie, by zanurzyć się w świat muzyki.
Od tego momentu zgłębiam grę na didgeridoo przez samopoznanie oraz wymianę doświadczeń z ludźmi m.in. z Ameryki, Europy i Australii.
Z didgeridoo oraz czasem też innymi instrumentami, podróżuję od 3 lat, by nieść to co radosne i piękne. Gra na didgeridoo dała mi wiele wglądu w siebie, swój oddech, muzykalność, rytm i jakość życia. Ten instrument, który jest znany w swej formie już od ponad 50 tysięcy lat, może dawać przestrzeń również i Tobie odkrywać to co dla Ciebie najważniejsze.

Koszt udziału - 40 zł
Miejsce - Niezła Sztuka ul. Sobieskiego 18
Weź ze sobą wodę, matę lub koc i intencję, którą chcesz wypełnić swe serce.

Ilość miejsc ograniczona.
Prosimy o kontakt w celu rezerwacji miejsca pod numerami:
883 016 950 (Kasia) lub
575 265 455 (Mieszko)
bądź przez Facebook tu --> KatarzynaFiebiger


Możliwość również doświadczenia indywidualnej podróży - uzdrawiającego i relaksującego masażu dźwiękiem, który poprzez wydobywające się dźwięki umożliwia mi wejście głęboko w te rejony podświadomości, które potrzebują oczyszczenia i uzdrowienia, Wszelkie informacje, które uzyskuje przy masażu, przekazuję w ręce właściciela, aby już we własnej przestrzeni mógł pracować nad uwalnianiem ciała, umysłu i ducha.
Z miłością,
Katarzyna Fiebiger

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej