Going. | WAKE UP! 2.0 // End of summer / 48h - Wake Trip Cablepark

WAKE UP! 2.0 // End of summer / 48h

20:00 | Piątek, 30 sierpnia 2019

Wake Trip Cablepark

Impreza

40 zł

40 zł

WAKE UP! 2.0

Po WAKE UP! 2.0

Ostatnim razem pogoda pokrzyżowała nam plany, dlatego postanowiliśmy, że impreza będzie trwała aż trzy dni i dorzucamy jeszcze jedną scenę. 48 godzin muzyki non stop!

Część dzienna - masa atrakcji: wake (pływanie/ pokazy), warsztaty oraz bazarek - wszystko w klimacie EKO! Szczegóły i zapisy wkrótce!
Na dorosłych czekać będzie specjalnie przygotowana strefa chill, a na wasze pociechy - strefa dla dzieci. Oprócz tego strefa dla zwierząt, więc czworonogi jak najbardziej mile widziane.
-----
Część nocna - starannie wyselekcjonowani przez Seb & Rodrigezz DJ-e wprowadzą Was w muzyczną opowieść - od downtempo, poprzez house, na techno kończąc.

Lineup ❤:

2FACE
AKSAMIT
ANTON
EDWIN
DEEP DEPOT
IGOR M
JASPER
MARIKA
MATBE
MATEUSZ ŹRÓBEK
MINNA MURRA (live!)
MISLAW
SEB & RODRIGEZZ
SENTHIA
TWIN STRANGER

------

Zadbaliśmy również o food trucka, pyszną kawę, dobrze zaopatrzony bar, trampolinę, miejsce do plażowania i inne atrakcje. Dla tych, którzy bawić się będą z nami wieczorem, w cenie biletu czekają noclegi na polu namiotowym. Nagłośnienie zapewnia ekipa SLAP.

Już nie możemy się doczekać i obiecujemy, że znowu będzie pięknie ❤️❤️❤️

Data: 30.08 - 01.09
Miejsce: Wake Trip Cablepark Wołów
Pozostałe atrakcje całkowicie za free ❤️

------

Kim jesteśmy?

Zmęczony weekendem w mieście? Stęskniony wakacyjnego klimatu? Lubisz spędzać czas aktywnie i kreatywnie? Szukasz ciekawych sposobów jak naładować akumulatory na nadchodzący tydzień?
To znaczy, że szukasz właśnie nas!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej