Going. | Linia Nocna - Prosto z Mostu Beach Bar

Już 17 Sierpnia zapraszamy do Prosto z Mostu Beach Bar na wyjątkowy koncert miesiąca Linii Nocnej. Oprócz koncertu szykujemy dla Was jeszcze inne atrakcje.

Duet elektroniczny, który tworzą Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec.

Debiutowali w czerwcu 2017 r. singlem „Znikam na chwilę”, za który otrzymali nagrodę redakcji Chillizet w plebiscycie na „Chilloutowy utwór roku 2017”. Dziś klip do utworu ma pół miliona odsłon na YouTubie, został też wykorzystany w ogólnopolskiej kampanii jednego z wiodących banków w Polsce.

16 marca 2018 r. na rynku pojawił się debiutancki album Linii Nocnej „Znikam na chwilę” (Wydawnictwo Agora) z gościnnym udziałem Kuby Sienkiewicza i Buslava. Patronat nad płytą objęli radio Chili Zet, Co Jest Grane24, CGM, JazzSoul.pl oraz Glamour.pl.
Album jest nominowany do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album roku elektronika.

W kwietniu ich piosenka “9 mostów” z udziałem Otsochodzi ukazała się na składance Flirtini “Heartbreaks & Promises vol.4” – najważniejszej kompilacji z muzyką młodych polskich twórców (dziś utwór ma milion odsłon).

Z kolei w czerwcu zespół zaskoczył fanów kolejnym, niepublikowanym wcześniej utworem „Zielone Żoli”, który trafił na playlisty m.in. Radia Eska i Radia Zet.

Podczas sezonu wiosenno-letniego 2018 r. Linia Nocna wystąpiła m.in. na Spring Break Festival, Co Jest Grane 24 Festival i Local Warming Festival. Zwieńczeniem sezonu festiwalowego był dla nich występ na głównej scenie Kraków Live Festival.

Premiery kolejnych utworów są zaplanowane na wiosnę 2019 r.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej