Going. | Truposze nie umierają - pokazy przedpremierowe - DCF

Truposze nie umierają - pokazy przedpremierowe

20:30 | Sobota, 20 lipca 2019

DCF

Film

16/20 zł

16/20 zł

Zapraszamy na pokazy przedpremierowe nowego filmu Jima Jarmuscha - komediowego horroru, który otwierał tegoroczny festiwal w Cannes. Na ekranie zobaczymy m.in. Tildę Swinton, Billa Murray’a, Chloe Sevigny, Adama Drivera i Selenę Gomez.

20 lipca (sb.), godz. 20.30
21 lipca (ndz.), godz. 18.30
Bilety: 16 / 20 zł

W sennym miasteczku Centerville coś nie gra. Wielki księżyc wisi jakby niżej niż zwykle, godziny dnia przychodzą niespodziewanie, a zwierzęta zachowują się tak, jak nie zachowywały się wcześniej. I nikt nie wie dlaczego. Doniesienia mediów są złowieszcze, naukowcy wydają się skonfundowani. Ale nikt nie przewiduje tego, co za chwilę spotka Centerville – umarli nie umarli. Wstają z grobów i brutalnie polują na żywych. Mieszkańcy miasta muszą walczyć o przetrwanie.

Nowy film Jima Jarmuscha, utytułowanego scenarzysty i reżysera („Paterson”, „Truposz”, „Tylko kochankowie przeżyją”) to komediowy horror, w którym zobaczymy gwiazdy współpracujące z Jarmuschem często (Bill Murray, Adam Driver, Chloë Sevigny, Tilda Swinton, Iggy Pop, Steve Buscemi, Tom Waits) oraz nowych aktorów (Selena Gomez, Danny Glover, Caleb Landry Jones, Carol Kane). Ale atak zombie to tak naprawdę punkt wyjścia do ukazania współczesnych złych przyzwyczajeń ludzi na całym świecie.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej