Going. | 5. Festiwal Teatrów Ulicznych - Toruń Centrum Miasta

5. Festiwal Teatrów Ulicznych

22:00 | Piątek, 12 lipca 2019

Toruń Centrum Miasta

Festiwal

Free

Free

Piąta edycja Festiwalu Teatrów Ulicznych to ponad 11 różnorodnych grup artystycznych i ponad 13 oryginalnych wydarzeń plenerowych prezentowanych w przestrzeni publicznej toruńskiego Starego Miasta i nie tylko! Spektakle na otwartym powietrzu zobaczymy od końca czerwca do niemal połowy września. Wystąpią artyści z Polski, ale także i Hiszpanii, Rosji czy Austrii. Znów nie zabraknie akrobacji, sztuki cyrkowej, muzyki na żywo, wyśmienitych strojów i scenografii, rozrywki dla całej rodziny, a także wielu powodów do uśmiechu i zadumy!

Wśród kilkunastu różnorodnych wydarzeń torunianie i turyści 12 lipca zobaczą najnowszą propozycję Voala Company, grupy teatralnej z Hiszpanii, która w 2016 roku zachwyciła wyśmienitym i interdyscyplinarnym spektaklem „Muaré Experience”. Tym razem podczas festiwalu, znów na Błoniach Nadwiślańskich, będziemy świadkiem zjawiskowego „Voala Station” – spektaklu łączącego podniebne akrobacje i muzykę na żywo.

W programie tegorocznego Festiwalu Teatrów Ulicznych nie zabraknie też astronomicznych akcentów.

Śledź program na stronie wydarzenia: http://festiwalteatrowulicznych.pl/

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Kultura Dostępna.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej