Going. | Targi Rzeczy Ładnych - Plac Unii

Targi Rzeczy Ładnych

12:00 | Sobota, 22 listopada 2014

Plac Unii

Inne

Free

Free

W listopadzie w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Targów Rzeczy Ładnych ? imprezy, której celem jest promocja i popularyzacja dobrego designu dostępnego dla szerokiej publiczności.
Targi Rzeczy Ładnych to projekt łączący otwartą dla wszystkich część targową, w ramach której swoje produkty zaprezentuje kilkadziesiąt polskich firm i projektantów, z warsztatami, prezentacjami i panelami dyskusyjnymi poświęconymi projektowaniu, pracy designerów i ich dokonaniom a także historii wzornictwa w Polsce. Wydarzeniu towarzyszyć będą wystawy dla dzieci i dorosłych.
Targi Rzeczy Ładnych to wydarzenie nie tylko dla branży i specjalistów, ale przede wszystkim dla konsumentów, którzy lubią dobrze zaprojektowane, estetyczne i funkcjonalne przedmioty, a nie wiedzą jak do nich dotrzeć. Podczas dwóch dni imprezy każdy będzie mógł zapoznać się z najlepszym wzornictwem przedmiotów codziennego użytku - mebli, elementów wyposażenia wnętrz, lamp, ceramiki, tkanin i kupić na miejscu oryginalne produkty najciekawszych polskich marek. Dla dzieci i ich rodziców będzie czekała strefa z ofertą dla najmłodszych - zabawkami, książkami i meblami. Oprócz tego w części targowej dostępne będą także produkty retro (odrestaurowane meble i dodatki) i strefa zagraniczna (produkty międzynarodowych firm dostępne w polskich sklepach i showroomach). Podczas Targów nie zabraknie też najciekawszych polskich grafików, którzy będą prezentowali i sprzedawali swoje plakaty, serigrafie, druki, książki i notesy.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej