Going. | irga: spotkanie z literaturą. improwizowane adaptacje komediowe - PROZA

irga: spotkanie z literaturą. improwizowane adaptacje komediowe

20:00 | Piątek, 19 lipca 2019

PROZA

Stand-up i impro

20 zł

20 zł

Za oknem pada śnieg. "W końcu" - myślisz. Z kominka bije ciepło uwięzione wcześniej w bukowych drwach. Z gramofonu bije puls downtempowego nu-jazzu. Ze szklanki bije torfowy aromat 10-letniego Laphroaig'a. Zatapiasz się w fotelu Eames. W dłoniach trzymasz bilet do innej rzeczywistości. Otwierasz go na zakładce...

Zapraszamy na komediowy spektakl grupy irga! Spektakl w pełni improwizowany, tworzony na scenie, nie grany nigdy wcześniej i nigdy później.

Inspiracjami do spektaklu będą fragmenty książek. Przynieście ze sobą swoje ulubione pozycje, albo takie, które właśnie czytacie. Powiedzcie nam, gdzie mamy zacząć czytać, a my zobaczymy, co mogłoby się wydarzyć w kolejnych akapitach. Albo odpłyniemy w innym kierunku, pchani wiatrem nawiązań i skojarzeń.

Zapraszamy!

===================================================

WAŻNA INFORMACJA: Posiadaczy biletów zakupionych przez internet prosimy o przybycie na miejsce przed 19:45 w celu zajęcia miejsca. Po godzinie 19:45 zakupiony bilet nie gwarantuje miejsca siedzącego.

===================================================

KIEDY: piątek , 19.07.2019, 20:00
GDZIE: Klub Proza, Przejście Garncarskie 2 (Rynek), 50-107 Wrocław
BILETY: 20zł
JAK KUPIĆ: w internecie i 15 min. przed wydarzeniem na miejscu*

*bilety na miejscu będą dostępne jedynie w wypadku gdy pełna pula nie zostanie sprzedana przez internet. Liczba biletów jest ograniczona. Będziemy informować w tytule wydarzenia oraz w postach w wypadku gdyby wszystkie bilety zostały wyprzedane wcześniej.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej