Going. | Warsztat tworzenia talizmanów - Centrum Harmonii

Warsztat tworzenia talizmanów

10:00 | Sobota, 20 lipca 2019

Centrum Harmonii

Warsztat

250 zł

250 zł

Zapraszamy Ciebie na warsztat z rękodzieła połączony z energią kręgu, podczas którego każdy z uczestników połączy się ze swoją mocą kreacji oraz stworzy z intencją osobisty talizman z naturalnych kamieni: bronsoletkę, bryloczek, kolczyki lub naszyjnik. :-)
Taką biżuterię można zachować dla siebie lub podarować najbliższej osobie. Najlepsze prezenty to te wykonane własnoręcznie!
Talizman to mały przedmiot posiadający szczególną moc. Może przyciągnąć to o czym marzymy lub nas chronić. Wszystko zależy od tego jaką intencje mu nadamy I jak go zaprogramujemy. Tego właśnie będziesz się uczyć na "Warsztacie tworzenia talizmanów" . Poznasz też techniki nadawania mocy przedmiotom stosowane w różnych plemieniach oraz podstawowe zasady działania energii.

Dla kogo jest ten warsztat? :-)
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sztuką tworzenia osobistych talizmanów podczas medytacji w mocy kręgu, w atmosferze akceptacji, miłości i wsparcia. ♥

Program warsztatu: :-)
- podstawowe zasady działania energii,
- omówienie i wprowadzenie do kreacji w medytacji, połączenie się w kręgu,
- omówienie właściwości naturalnych kamieni: oczyszczanie kamieni, odczuwanie ich mocy i początki pracy z kamieniami,
- tworzenie talizmanów pod wpływem własnej energii używając swojej mocy, którą odkryjesz i nauczysz się z nią pracować na tym warsztacie,
- przyswojenie wiedzy praktycznej i teoretycznej, która pomoże Ci odkryć nieznane przestrzenie pracy z osobistą intencją podczas tworzenia rękodzieła,
- uwolnienie własnej mocy i ukierunkowanie jej w kreacji,
- poznanie kilku technik niezbędnych do wykorzystania podczas tworzenia talizmanów.

Otrzymasz od nas naturalne kamienie, poznasz ich właściwości oraz uzdrawiającą moc.


♥ Prowadzące:
Sandra Elżbieta Magdalena Dudek
Dyplomowana masażystka. Swoje doświadczenie zdobywała w Dubaju jako rehabilitantka koni sportowych. Zawodowy jeździec rajdów długodystansowych. Specjalizuje się w terapii ruchowej. Pracą z energią zajmuje się już 7 lat. Prowadzi badania archeologiczne w kręgach kamiennych na terenie Polski. Zajmuje się uzdrawianiem.
Jej pasja to taniec i praca z ludźmi. 0twarta i gotowa by podzielić się wiedzą oraz doświadczeniem.

Justyna Ewa Szymczak
Muzykoterapeutka muzykoterapii dogłębno komórkowej kamertonami, trener biznesu, coach. Od 2009 roku zawodowo wspiera ludzi w rozwoju ich umiejętności i talentów, w odkrywaniu ich wewnętrznego potencjału, w samorozwoju i realizacji marzeń. Wysoko sobie ceni skuteczność i efektywność dlatego stosuje wiele metod i narzędzi na drodze rozwoju świadomości.

♥ Gdzie i Kiedy? :-)
Dnia 20 lipca 2019 roku - SOBOTA, w godz. Od 10.00 do 13.00 w Centrum Harmonii w Szczecie, al. P.Jana Pawła II 42, 1 piętro.

♥ W jakiej cenie? :-)
Cena za uczestnictwo w warsztacie zawiera wszystkie materiały do tworzenia rękodzieła: naturalne kamienia, piórka, zawieszki.
Można również przynieść swoją np. zawieszkę lub koralik do użycia przy tworzeniu talizmanu.

Cena za udział w warsztacie: 250 zł za osobę.

Wejście dla dwóch osób: 400 zł Razem taniej ☺

Obowiązują zapisy:
Zgłosić się możesz telefonicznie lub wysyłając sms - Wpisując SWOJE IMIĘ oraz "Talizmany20.07.2019" a otrzymasz potwierdzenie Udziału ☺
POD NR TELEFONU: 502 428 468 lub 508 059 665
ORAZ prosimy o wpłatę zaliczki 100 zł na konto:
Justyna Szymczak nr 13 1160 2202 0000 0003 6421 6558.

Ilość miejsc ograniczona.

Do zobaczenia :-) :-)

Justyna i Sandra ♥ ♥

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej