Going. | Piknik z Radiem LUZ | Kompozyt + Baby Meelo - Otwarta Przestrzeń Kultury

Piknik z Radiem LUZ | Kompozyt + Baby Meelo

14:00 | Niedziela, 28 lipca 2019

Otwarta Przestrzeń Kultury

Koncert

Free

Free

Podczas kolejnej, lipcowej edycji Współczynnika – cyklu wydarzeń, który powstał we współpracy Radio LUZ i Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego w Otwarta Przestrzeń Kultury mieszamy dwa kolory z palety aktywności: #reakcje i #brzmienia.

Zróbmy wspólnie piknik! Bierzemy koce, przekąski i dobry humor, spędzając czas pod chmurką w sercu Parku Szczytnickiego. Tym razem transmitujemy specjalny program radiowy na 91.6 FM bezpośrednio z Otwartej Przestrzeni Kultury, a redakcja muzyczna Radia LUZ zadba o brzmieniowe tło przez całe niedzielne popołudnie!

O godzinie 19:00 rozpoczynamy część koncertową, która odbędzie się wewnątrz XVI-wiecznego, drewnianego kościoła pw. św. Jana Nepomucena.

Kompozyt (Trees Will Remain Recordings) LIVE
https://kompozyt.bandcamp.com/album/hybridism

Baby Meelo (Future Beats, regime) DJ set
https://soundcloud.com/babymeelo

Kompozyt to braterski projekt Michała i Piotra Żuralskich, urodzonych na Warmii i Mazurach, lecz od lat mieszkających i tworzących w Londynie. Duet po raz pierwszy wystąpi we Wrocławiu, prezentując specjalnie przygotowany live-act promujący ich drugi długogrający album pt. Hybridism.

Podobnie jak w przypadku debiutanckiego Synchronicity, sam tytuł płyty wiele wyjaśnia słuchaczowi. Hybrydyzm odnosi się bowiem do dualistycznego charakteru najnowszej muzyki Kompozytu, w której znajdziemy zarówno światłość, jak i mrok, trochę miasta, trochę natury, zderzenie brzmienia analogowego z cyfrowym, a także improwizacji z precyzyjnym sound designem. Efektem takiego podejścia, w tym przypadku jest zestaw dziewięciu rozrastających się, strukturalnych i pełnych harmonii kompozycji, w nieuchwytny sposób zahaczających o ambient, IDM czy dub techno.

Eksperymentalną, dubową atmosferę, swoją niecodzienną selekcją uzupełni znany z poniedziałkowych audycji Future Beats – Kamil Matyja aka Baby Meelo.

Wstęp: wolny (ilość miejsc ograniczona)
Do zobaczenia!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej