Going. | FRH: Ukryte Zalety Systemu + Javva - premiera 2 płyt - Klub RE

FRH: Ukryte Zalety Systemu + Javva - premiera 2 płyt

20:00 | Piątek, 6 września 2019
Klub RE

Koncert

25/30zł

25/30zł

Front Row Heroes i Klub RE zapraszają Was na koncert będący premierą płyt 2 zespołów wydawanych przez Antena Krzyku: U Z S - Ukryte Zalety Systemu i JAVVA.

06.09.2019 // GODZ. 20:00 // Klub RE

Bilety w Going.: 25 zł - w przedsprzedaży / 30 zł - w dniu koncertu: wkrótce.


Ukryte Zalety Systemu

Polski zespół rozrywkowy związany z wartościami negatywnymi. Grupa powstała w czerwcu 2013 z zamiarem zagrania koncertu za dwa miesiące, i jak dotąd konsekwentnie trzyma rytm. Wprowadzanie w obieg zjawisk nieadekwatnych i o nieustalonej przydatności, to silnie rysująca się tendencja postpunkowych Ukrytych Zalet Systemu. Ponadto obserwacja dobrze znanego miejskiego szajsu: obrazy z murszejących okolic, zdezelowane urządzenia nowoczesności, chwytliwe komunikaty adminów różnych szczebli, bruzdy toczącego się życia, niewyziębły gniew, alienacja i afirmacja alienacji.

https://youtu.be/vHiGDnfWm98


Javva

JAVVA to zespół taneczny zrodzony z bitu, gitar i namiętnych mikropsychoz. Muzycy, znani z takich formacji, jak: Hokei, Xenony, Alameda 2, 3, 4 i 5, T'ien Lai, Helatone, Duży Jack, Tropy, Contemporary Noise Quintet czy Something Like Elvis, postanowili zagrać muzykę inspirowaną avant rockiem oraz post punkiem, zapatrzoną w stronę afrykańskich miast, wsi i złomowisk.

Eksplorują niezbadane rejony wysuszonej rdzą, tanecznej psychodelii. Muzycy JAVVY postanowili zderzyć ze sobą ekspresję z precyzją, energię i spontaniczność z doświadczeniem oraz hałas z wykwintnymi melodiami.
Efektem jest coś uplasowanego pomiędzy afro-punkiem a noise-szwindlem. Muzyka do pracy z metalem.

https://youtu.be/zS5dCQjS8bw


Zapraszamy,

#FRHeroes #KlubRE

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej