Going. | Podróż przez transowe brzmienia - FaraRaRa

Podróż przez transowe brzmienia

20:00 | Czwartek, 25 lipca 2019

FaraRaRa

Inne

15/30 zł

15/30 zł

Podróż w dźwiękach

Transowy koncert akustyczny, multi-instrumentalna kąpiel w brzmieniach, która na początku da chwilę wytchnienia i relaksu, aby przygotować przestrzeń do introspekcyjnej wędrówki. Zza horyzontu ciszy i ciemności wyłoni się wachlarz dźwięków. Rytm wprowadzi w trans (jeśli mu się poddasz), może stać się narzędziem transformacji, obudzić skryte emocje, mgliste wspomnienia, zarówno te świetliste, jak i te ukryte w cieniach. Bezpieczną przestrzeń niech chronią nasze czyste intencje. Niech płyną wprost z naszych serc. Naszego wędrownego Serca. W drogę...

Bębny obręczowe, flety pentatoniczne, gong i inne artefakty. Intuicyjność i improwizacja w oparciu o icaros z Amazonii, mantry, pieśni z Andów i transowe zaśpiewy po polsku, hiszpańsku, angielsku, portugalsku, w quechua.

Polecamy zabrać ze sobą opaskę na oczy i wygodną odzież.
Początek o 20:00.
PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYCIE. Po rozpoczęciu seansu nie można już do niego dołączyć.

KOSZT: 15-30 PLN
(ruchoma stawka - zapłać ile uważasz)

Polecamy rezerwację miejsca przez Messengera, e-mail lub telefon. Jeśli jednak nie ma żadnego info o pełnej rezerwacji, można też wpadać spontanicznie.
KONTAKT:
fb: Bartosz Luz
sobala.bartosz{at}gmail.com
+48 698 022 955

Bartosz Luz
https://soundcloud.com/tribuluz
Wędruję, muzykuję, improwizuję. W przyrodzie, wśród żywiołów, na ulicy, na sesjach jogi, ceremoniach, rytuałach, podróżach i kąpielach w dźwięku, festiwalach i zgromadzeniach... Do tańca i do różańca. Dotychczas na czterech kontynentach z muzykami kilkunastu narodowości. Czasem po drodze uda się coś nagrać – ostatnio w Stambule, brazylijskiej wiosce Vale do Capao oraz studiu krakowskiego Teatru Starego. Kiedyś rapowałem.
Lubię zapach pierwszych kropel deszczu po suszy.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej