Going. | Kwantowy coaching - sesje indywidualne - FaraRaRa

Kwantowy coaching - sesje indywidualne

11:00 | Piątek, 26 lipca 2019

FaraRaRa

Warsztat

150 zł

150 zł

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz coś zmienić, domknąć stare sprawy, pożegnać się z czymś co już nie służy, a rozpocząć NOWE z nową energią, świeżym spojrzeniem i nowymi pomysłami - zapraszam na spotkanie - każdy moment jest dobry, aby wprowadzić trwałe zmiany w życiu.

Odszukaj Siebie w Sobie, poczuj radość Życia, harmonię ze Światem i wypełnij swoje życie Miłością.

Zapraszam na KWANTOWY COACHING – indywidualną sesję terapeutyczną z użyciem kwantowych metod pracy z podświadomością (Dwupunkt, Synchronizacja kwantowa), w czasie której pozbędziesz się ograniczających Cię przekonań, nastąpi transformacja blokad oraz otwarcie i poszerzenie świadomości na zupełnie nowe postrzeganie otaczającej Cię rzeczywistości.

Monika Falkowska – trener rozwoju osobistego i duchowego
Prowadzi warsztaty oraz sesje indywidualne w zakresie coachingu kwantowego, wsparcia oraz pracy nad usuwaniem negatywnych i ograniczających przekonań, które utrudniają rozwój. Posługuje się metodami kwantowymi w pracy z podświadomością, metodą ustawień systemowych, starożytną hawajską metodą wybaczania Ho’oponopono oraz odczytami z KRONIKI AKASZY, zgodnie z naukami Akashic Pathway – One True Love.

Sesja trwa ok. 2godz.
Cena: 150zł

Informacje i zapisy:
Tel. 697-800-492
Mail: monikajupiter@o2.pl

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej