Going. | Rap History Warsaw: The Videos by Elektryków x Hennessy - Ulica Elektryków

Rap History Warsaw: The Videos by Elektryków x Hennessy

20:00 | Piątek, 2 sierpnia 2019

Ulica Elektryków

Impreza

0/10 zł

0/10 zł

Dziewięć lat temu Steez, Kosi oraz Anusz po raz pierwszy zorganizowali imprezę z legendarnego cyklu - Rap History Warsaw. Ten czas stanął pod znakiem dziesiątek imprez, kilkunastu mixtape’ów oraz tysięcy ludzi, którzy melanżowali, celebrując jednocześnie cztery dekady dziedzictwa kultury hip-hop. W 2011 roku RHW po raz pierwszy zagościło w Gdańsku i w kolejnych latach pojawiało się na terenie Stoczni kilkukrotnie. Wkrótce zjawi się tutaj ponownie.

Już w piątek, 2 sierpnia Rap History Warsaw wjeżdża na Elektryków w formule outdoorowego, audiowizualnego show The Videos, połączonego z urodzinowym toastem. Przez całą noc za konkretną selekcję rapowych klipów od Zachodu do Wschodu i od starej do nowej szkoły będą odpowiadać Steez83 DJ Anusz & Phunk'ill.

Ulica Elektryków wprowadza równocześnie w życie slogan „great minds think alike”, nawiązując collab z Hennessy. Współpraca z Henny to nie tylko specjalny bar i strefa, gdzie napijecie się wakacyjnych koktajli, które zrobią wam lato. To także cykl wydarzeń i aktywizacji poświęconych kulturze miejskiej.


START - 20:00

WSTĘP - 18+

FREE DO 23:00 PO 23:00 - 10 PLNDo zobaczenia na Elektryków

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej