Going. | Targi Muzyczne Gazety Co Jest Grane - Pałac Kultury i Nauki

Targi Muzyczne Gazety Co Jest Grane

11:00 | Niedziela, 30 listopada 2014

Pałac Kultury i Nauki

Inne

10 zł

10 zł

Tradycyjnie już, w ostatni weekend listopada odbędą się Targi Muzyczne Gazety Co Jest Grane. Czwarta edycja odbędzie się w dniach 28-30 listopada.

Gdyby targi muzyczne gazety ?Co Jest Grane? określić w liczbach, byłyby to: 3/140/10000. Trzy dni koncertów na trzech scenach, ponad 140 artystów i wystawców. A odwiedzających dużo, dużo za dużo. Im wcześniej uda ci się trafić do PKiN, tym lepiej dla ciebie i twoich nerwów. Czym później, tym gorzej. Ludzi coraz więcej, kolejki w toaletach coraz dłuższe, ulotki rozgrzebane, a cukierki na stoiskach wyjedzone. Warto jednak wystać swoje w kolejce i cierpliwie znosić przepychanki. Targi muzyczne jak co roku wynagradzają wszelkie niedogodności ogromną ofertą kulturalno-detaliczną. Warsztaty, panele dyskusyjne, konferencje, koncerty ? tu spotkają się ci, którzy muzykę tworzą, produkują, z niej korzystają, a przede wszystkim ci, którzy bez muzyki nie mogą żyć. Czyli my wszyscy!
 
W superwnętrzach Pałacu Kultury i Nauki będzie można posłuchać różnych gatunków muzyki, odwiedzić stoiska firm płytowych, producentów sprzętu audio-wideo i instytucji kulturalnych. Od południa do wieczora będą się też odbywać panele dyskusyjne - eksperci, muzycy, dziennikarze i publiczność będą dyskutować m.in. o prawach człowieka i muzyce, polskich punkach i fenomenie disco polo. Porozmawiamy o tym, jak promować muzykę poważną, jak wybrać przebój na singiel i o kobiecej stronie polskiej muzyki.
Podczas targów wystąpi szereg znanych polskich artystów m.in. genialny Artur Rojek, cudowne dzieci The Dumplings, Ania Rusowicz i Fisz Emade Tworzywo. Koncerty odbywać się będą w Cafe Kulturalna, Teatrze Dramatycznym i na Scenie Prezentacji na terenie targów.

Na targi muzyczne można bez obaw zabrać dzieci, przygotowany został dla nich oddzielny program. W specjalnej dziecięcej strefie odbywać się będą koncerty, zabawy, muzyczne warsztaty i pokazy filmów. W tym roku atrakcje dla najmłodszych przygotowali m.in.: Narodowy Instytut Audiowizualny z warsztatem beatboxu, Teatr Małego Widza, który zaprosi dzieci na interaktywny koncert ?Mama Africa?, Dom Kultury ?Zacisze? z eksperymentami muzycznymi, Fundacja Muzyka Jest Dla Wszystkich z koncertem Smykofonia i Kino w Trampkach.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej