Going. | J. Steczkowska - Maria Magdalena All Is One Tour - Filharmonia Podkarpacka

J. Steczkowska - Maria Magdalena All Is One Tour

20:00 | Środa, 2 października 2019

Filharmonia Podkarpacka

Koncert

99/159 zł

99/159 zł

Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "All Is One Tour" z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej oraz Jakub Rene Kosik

"Maria Magdalena", to najnowsza płyta Justyny Steczkowskiej, której producentem jest Daniel Heath pracujący w Los Angeles i odpowiedzialny za największe sukcesy Lany Del Ray.

Na płycie "Maria Magdalena" znajdziemy 12 kompozycji Justyny Steczkowskiej i Jakuba Rene Kosika, które są rzadko spotykanym połączeniem muzyki klubowej z wielką orkiestrą smyczkową. To przepiękna, pełna magii muzyczna podróż.

Jak mówi sama artystka: „‚Maria Magdalena’ to opowieść o wędrówce duszy, zaklęta w smyczkowych brzmieniach, do której zaprosiłam Orkiestrę Kameralną. Tworzenie dźwięków dla tak dużej orkiestry na moich własnych skrzypcach sprawiło mi ogrom radości i przypomniało o muzycznych korzeniach.
Cieszę się, że udało mi się spotkać na swojej muzycznej drodze z Danielem Heathem. Podziwiałam od dawna jego muzyczny talent i niecodzienną wrażliwość, więc kiedy zadzwonił i powiedział, że płyta "Maria Magdalena" go zaczarowała i ma w sobie ogromny potencjał oraz zaprosił mnie do swojego studia w Los Angeles, byłam szczęśliwa i dumna. To dla mnie duże wyzwanie i nowy krok na mojej muzycznej drodze”.

Trasa koncertowa składająca się z 20 koncertów rozpoczyna się już 2 marca 2019 r. w Olsztynie i będzie nie tylko niezwykłą muzyczną podróżą, ale też magicznym widowiskiem, które przeniesie słuchacza w inny wymiar rzeczywistości.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej