Going. | Elektryków X Baba Stiltz - Ulica Elektryków

Elektryków X Baba Stiltz

22:00 | Środa, 14 sierpnia 2019

Ulica Elektryków

Impreza

0/10 zł

0/10 zł

A co może być lepsze od imprezy z Babą Stilzem na Elektryków? Impreza z Babą Stilzem na Elektryków i wolne następnego dnia. Tak, tak, czwartek to day off. Wiecie, co z tym zrobić!

Na łamach Pitchforka nazwano go „dwudziestokilkuletnim śmieszkiem o złotym sercu”. W Four Four Magazine - „jednym z najbardziej wyluzowanych DJ-ów świata”. Najłatwiej byłoby zakwalifikować Babę Stilza jako deep house’owca i napisać, że stoi tam, gdzie kiedyś stał Todd Terje, ale jego muzyczna działalność wymyka się prostym kategoryzacjom.

Baba Stilz reprezentuje sztokholmskie Studio Barnhus Axela Bomana, Pettera Nordkvista i Kornéla Kovácsa. Jego EP-ka „Showtime” z 2018 roku ukazała się nakładem legendarnego labelu XL Recordings, w którego katalogu znajdują się m.in. Adele i Radiohead. Fani rapu mogą kojarzyć go z beatów, które robił dla Yung Leana. W gronie inspiracji wymienia Villalobosa, Ninę Simone i… The Eagles, a jako producent nie miał żadnych oporów, żeby czerpać z tak biegunowo różnych nurtów jak folk i EDM. Jego znakami rozpoznawczymi zawsze pozostają jednak taneczny background, zamiłowanie do popowych melodii, młodzieńczy entuzjazm i po prostu dobra zabawa. Przekonacie się o tym już 14 sierpnia.

Välkomna!


WSTĘP - 18+

DO 22:00 - FREE PO 22:00 - 10 PLN


Do zobaczenia na Elektryków

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej